فهرست
رم 3 – کیه وو 0 : قدرت نمایی جالو روسی در خانه
رم 3 – کیه وو 0 : قدرت نمایی جالو روسی در خانه

رم 3 – کیه وو 0 : قدرت نمایی جالو روسی در خانه

آی اسپورت- رم در دیدار قبلی اش در سری آ به زمین مدافع عنوان قهرمانی رفته بود که 2-3 شکست خورد. دیداری که به شدت جنجال برانگیز شد و خیلی از رمی ها بعد بازی رسما اعلام کردند که داوران با همه توانشان از یوونتوس حمایت می کنند. پیش از بازی با یووه هر دو تیم هر 5 بازیشان را برده بودند و آن دیدار به نوعی فینالی زودرس به نظر می آمد. بازی ای که یوونتوس با داوری جنجال براگیز برد و به تنهایی به صدر رفت. حالا آنها آمده بودند تا با یک پیروزی خانگی به رقابت برای قهرمانی بازگردند.آنها در شرایطی میزبان کیه وو بودند که فصل بسیار بدی را پشت سر می گذارد. آنها از 6 بازی قبلی خود تنها موفق شده بودند 4 امتیاز جمع کنند. آنها از 5 بازی قبلی خود تنها توانسته بودند یک تساوی به دست آورند.

بازی برای رم خیلی خوب آغاز شد. فقط 4 دقیقه از این بازی گذشته بود که پیانیچ توپ را به متئو دسترو رساند و او خیلی زود رم را پیش انداخت. رم پس از این گل هم عقب ننشست و به حملات پیاپی خود ادامه داد. حملاتی که 21 دقیقه بعد به نتیجه نشست و برتری رم را دو برابر کرد. کاپیتان توتی توپی را برای آدام لیاییچ فرستاد و لیاییچ حساب کار را دو بر صفر کرد. 8 دقیقه بعد رم صاحب یک ضربه پنالتی شد. خود توتی پشت این ضربه قرار گرفت و بازی را 0-3 کرد. فقط یک سوم از زمان بازی گذشته بود که نتیجه به وضوح مشخص شد. نه کیه وو تیمی بود که بتواند در زمین مدعی عنوان قهرمانی 3 گل را جبران کند و نه رم تیمی بود که از کیه وو سه گل بخورد.

نیمه دوم چهره ای کاملا متفاوت داشت. کیه وو خودش را بازنده می دانست و توان جبران نداشت. از سوی دیگر رم هم که بازی سختی در برابر بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان دارد، ترجیح می داد که انرژی بازیکنانش را برای آن بازی حفظ کند. از میانه نیمه دوم رودی گارسیا تصمیم گرفت که پیانیچ و توتی را بیرون بکشد تا آنها را پرانرژی برای بازی لیگ قهرمانانش نگهدارد. فلورنزی و پاردس جای این دو بازیکن را گرفتند. بازی ای که در 33 دقیقه سه گل به خود دیده بود در 57 دقیقه بدون گل ماند تا جالو روسی یک پیروزی 0-3 را به کارنامه خود بیفزاید.

رم با این پیروزی از 7 بازی 18 امتیازی شد و به انتظار بازی امشب یوونتوس در زمین ساسوئولو نشست. کیه وو هم با همان 4 امتیاز به روند بد خود ادامه داد.


     
آی اسپورت
2014-10-18 23:41:56
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر