فهرست
ساسوئولو 1-1 یوونتوس : تقسیم امتیاز بین تیم های اول و آخر جدول
ساسوئولو 1-1 یوونتوس : تقسیم امتیاز بین تیم های اول و آخر جدول

ساسوئولو 1-1 یوونتوس : تقسیم امتیاز بین تیم های اول و آخر جدول

آی اسپورت- در هفته هقتم سری آ دو تیم اول و آخر جدول به مصاف هم رفته بودند. دیداری که برای بیانکونری راحت به نظر می رسید. ساسوئولو در این فصل هرگز پیروز نشده و از 6 بازی قبلی اش تنها 3 امتیاز به دست آورده بود اما در سوی دیگر بیانکونری هر 6 بازی قبلی خود را برده بود. یوونتوس به دنبال آن بود تا با پیروزی در برابر ساسوئولو روزهای پر سر و صدای بعد از بازی با رم را به دست فراموشی بسپارد. آنها در دیدار قبلی شان در سری آ با رم با دو پنالتی بحث برانگیز و یک گل مشکوک به آفساید 2-3 پیروز شده بودند. این برد سر و صدای زیادی را به راه انداخت تا جایی که آلگری گفته بود که همه بر ضد یوونتوس هستند.

اما ساسوئولو امید داشت که بازیکنان یوونتوس که اکثرا در بازی های ملی حضور داشتند خسته باشند و آنها بتوانند از این موضوع بر علیه آنها استفاده کنند. امیدی که به نظر واهی نبود. تبس که به بازی های ملی نرفته بود در این دیدار حضور نیافت اما ویدال و آساموآ به تشخیص آلگری استراحت کردند. ویدال که برای تیم ملی کشورش دو بازی انجام داده بود حتی روی نیمکت هم حضور نداشت و آلگری ترجیح داده بود که او را برای بازی با المپیاکوس استراحت دهد.

بازی خوب و سریع آغاز کرد. هر دو تیم موقعیت هایی را روی دروازه یکدیگر خلق کردند در در دقیقه 12 یوونتوس به گل رسید که این گل از سوی داور آفساید اعلام شد. تصمیمی که درست به نظر می رسید. کمتر از یک دقیقه بعد تیم میزبان به گل رسید. توپ ارسالی روی دروازه ساسوئولو به لنگی رسید و او زازا را در شش قدم صاحب توپ کرد و زازا توپ را به قعر دروازه یووه دوخت.

یوونتوس بعد از این گل خیلی زود جلو آمد و سعی کرد که این گل را جبران کند. 7 دقیقه بعد پوگبا روی پاس تبس بازی را به تساوی کشید. یوونتوس تلاش زیادی کرد تا در همین نیمه به گل دوم برسد که نتوانست. ساسوئولو هم که تاکتیکش بر اساس ضد حمله بود به موقعیت های خوبی رسید اما نیمه اول با همین نتیجه تمام شد.

نیمه دوم بر خلاف نیمه اول بسیار سرد و کسل کننده بود. در پاره ای دقایق یوونتوس تلاش زیادی برای رسیدن به گل کرد و براردی هم برای ساسوئولو دو موقعیت خوب را از دست داد اما پیش بینی مربی ساسوئولو درست از آب درآمد و یوونتوس به شدت خسته و سنگین به نظر می رسید. آلگری با آوردن مارشیزیو، کومان و جووینکو سعی کرد سه امتیاز بازی را به دست آورد. جووینکو که در دقیقه 84 به جای پیرلو به میدان آمد تاثیر مثبتی در روند بازی یوونتوس داشت و به خط حمله این تیم سرعت بخشید. اما شاید زمان کمی در اختیار داشت و موقعیت هایی که او برای تیمش ایجاد کرد هم راه به جایی نبردند و بازی با همان نتیجه 1-1 به پایان رسید.

یوونتوس با این تساوی با یک امتیاز بیشتر از رم در صدر جدول قرار گرفت و ساسوئولو 4 امتیازی شد.

     
آی اسپورت
2014-10-19 00:40:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر