فهرست
آنچلوتی : رونالدو غیر ممکن ها را ممکن می سازد
آنچلوتی : رونالدو غیر ممکن ها را ممکن می سازد

آنچلوتی : رونالدو غیر ممکن ها را ممکن می سازد

آی اسپورت- رئال مادرید امشب موفق شد با 5 گل در زمین لوانته به پیروزی برسد. گلهای لوس بلانکوس را خاویر هرناندز، خامس و ایسکو به ثمر رساندند و دو گل دیگر هم سهم کریستیانو رونالدو بود.آنچلوتی بعد از این دیدار لب به تحسین از وی گشود. رونالدو که در 8 بازی اولش در لالیگا 15 گل به ثمر رسانده است، موفق شد که رکورد طولانی مدت مهاجم رئال اوویدو استبان اچه وریا را بشکند. او در سال فصل 44-1943 در 8 بازی اول 14 گل به ثمر رسانده بود.

آنچلوتی در یک کنفرانس خبری گفت:\" کاری که رونالدو انجام می دهد غیرممکن است. او باید به این فرمش ادامه دهد و ما هم در این راستا به او کمک خواهیم کرد.\"

رئال در هفته ای که دو بازی حساس در پیش دارد، روزهای فوق العاده ای را می گذراند. آنها چهارشنبه شب در لیگ قهرمانان باید به زمین لیورپول بروند و سه روز بعد میزبان ال کلاسیکو خواهند بود.

آنچلوتی گفت:\" ما در شرایط ایده آلی هستیم ولی باید دقت کرد که پشت هر گلی گذشت، تلاش زیاد و تمرکز وجود دارد. بهترین ها این موضوع را درک می کنند. ما در شرایط فیزیکی و روانی عالی قرار داریم. بازیکنان ما نشان داده اند که رقابت با آنها بسیار سخت است. آنها هم از لحاظ فیزیکی خوبند و هم به شدت با انگیزه هستند. سرعت تیمی ما عالی است و همه بازیکنان کارشان را به خوبی انجام دادند.\"

رئال مادرید در این فصل از 8 بازی 18 امتیاز کسب کرده است.

     
آی اسپورت
2014-10-19 01:45:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر