فهرست
شاهرودی: درخشان جذبه ندارد/ کادرفنی بیش از حد به بازیکن بها می‌دهد
شاهرودی: درخشان جذبه ندارد/ کادرفنی بیش از حد به بازیکن بها می‌دهد

شاهرودی: درخشان جذبه ندارد/ کادرفنی بیش از حد به بازیکن بها می‌دهد

آی اسپورت- حرکتی که محمد عباس‌زاده بعد از تعویضش در بازی با کارگر بنه‌گز انجام داد، جنجال زیادی برای او و حتی حمید درخشان داشت. رضا شاهرودی که از پیشکسوتان پرسپولیس است در این باره می‌گوید: این جور حرکات برمی‌گردد به سرمربی تیم. اگر سرمربی تیم جذبه و اقتدار لازم را داشته باشد این مسائل پیش نمی‌آید.

او ادامه می‌دهد: در اردوی کیش بازیکنان شب‌نشینی و مسائلی پیش آوردند که کادر فنی از کنار آن گذشتند و یا مصاحبه‌ای که دو نفر از بازیکنان انجام دادند و بعد از چند روز دوباره به تمرینات بازگشتند. این از بی‌اراده‌گی سرمربی است. من در ترکیه و چین بازی کردم؛ آنجا در قرارداد بازیکن ذکر می‌شود که اگر حرکت ناشایست و یا بی‌احترامی و یا کارت بی‌مورد از داور بگیرند با جریمه‌ای سنگین روبرو می‌شوند.

شاهرودی اظهار کرد: بازیکنی که یک سال است به پرسپولیس آمده و این حرکات را بعد از تعویض انجام می‌دهد باید جریمه شود البته مقصر کادر فنی و سرمربی و سرپرست تیم است که بیش از حد به بازیکنان بها می دهند.

وی همچنین درباره بازی‌های تیم‌ملی در جام ملت‌های آسیا به فارس می‌گوید: کی‌روش کار سختی دارد. جام ملت‌های آسیا جام جهانی نیست که بیاییم دفاعی کار کنیم و باید به فکر بازی خوب و نتیجه گرفتن باشیم. تیم‌های آسیایی هزینه کردند، خیلی خوب کار می‌کنند و از انگیزه بالایی برخوردار هستند. البته فوتبال را نمی‌شود پیش‌بینی کرد.

  ۲  
آی اسپورت
2014-10-19 02:06:11
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳، ۰۳:۰۲
بعضی ها جوری میگن درخشان باید اخراجشون کنه انگار خیلی بازیکن داره.کل تیم 14 نفره
-
يكشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳، ۰۸:۰۸
خودت وقتی بازی میکردی مگه چی بودی ؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر