فهرست
پیگرینی: آگوئرو یکی از بهترین مهاجمان دنیاست
پیگرینی: آگوئرو یکی از بهترین مهاجمان دنیاست

پیگرینی: آگوئرو یکی از بهترین مهاجمان دنیاست

آی اسپورت- مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی، پس از پیروزی 4-1 تیمش مقابل تاتنهام، سرخیو آگوئرو، مهاجم تیمش، را مورد ستایش قرار داد.

منچسترسیتی با درخشش آگوئرو که 4 گل به ثمر رساند، موفق شد در ورزشگاه اتحاد، تاتنهام را شکست داده و فاصله خود با تیم صدرنشین چلسی را حفط کند.

مانوئل پیگرینی در نشست خبری پس از این بازی، به تمجید از مهاجم آرژانتینی خود پرداخت و گفت:\" آگوئرو در طول هفته بصورت نرمال به تمرین می پردازد و می توانم بگویم که او در حال حاضر یکی از سه یا چهار مهاجم برتر دنیاست.

فصل گذشته وقتی او دچار مصدومیت شد، دیگر توانست نمایش هایی مثل امروز را ارئه دهد با این حال فکر می کنم که در فصل جاری او عملکرد فوق العاده ای داشته و مصدومیت خود را نیز به دست فراموشی سپرده است. او در حال حاضر 100 درصد آماده است و این را در بازی امروز به خوبی نشان داد.شاید او نتواند در هر بازی 4 گل به ثمر برساند اما امروز نشان داد که چرا یکی از 4 مهاجم برتر دنیاست.\"\"

پیگرینی ضمن اشاره به از دست دادن 4 امتیاز در مقابل چلسی و استوک سیتی در هفته های گذشته، از بازگشت خوب بازیکنانش در مقابل ویلا و تاتنهام ستایش کرد و همچنین به تمجید از نقش هواداران سیتی در تهییج بازیکنانش در بازی امروز پرداخت.

\" ما در این بازی شانس های زیادی برای گلزنی داشتیم. 4 گل زدیم که برای هواداران بسیار مهم بود.همیشه گفته ام که برای هواداران، زیبا بازی کردن ما اهمیت زیادی دارد.پس از وقفه ای که بخاطر بازی های ملی بود، کسب این پیروزی دلچسب بود.بردن در شرایطی که بیشتر بازیکنانتان را در هفته گذشته در اختیار نداشته اید، بسیار دشوار است.\"

     
آی اسپورت
2014-10-19 10:42:29
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر