فهرست
انریکه: می خواهیم رئال را در برنابئو شکست بدهیم
انریکه: می خواهیم رئال را در برنابئو شکست بدهیم

انریکه: می خواهیم رئال را در برنابئو شکست بدهیم

آی اسپورت- لوئیس انریکه، سرمربی بارسا، پس از پیروزی 3-0 تیمش مقابل ایبار، اعلام کرد که تیمش در دیدار هفته آینده مقابل رئال هم برای پیروزی به سانتیاگو برنابئو خواهد رفت.

آبی و اناری ها با پیروزی در دیدار شب گذشته توانستند برتری 4 امتیازی شان نسبت به رئال را حفظ کنند اما انریکه معتقد است که مسئله مهم این است که این فاصله بعد از بازی هفته آینده مقابل رئال افزایش پیدا کند.

او به خبرنگاران گفت:\" فکر نمی کنم این مساله ایده آلی باشد.ایده آل آن بود که ما همین مقدار امتیاز را کسب می کردیم و رئال هیچ امتیازی کسب نمی کرد.این مساله، تعیین کننده نیست.به برنابئو می رویم تا پیروز شویم. همیشه هدف ما همین بوده، بخصوص در چند فصل اخیر که بر رئال برتری داشته ایم.همین قصد را در بازی بعدی خودمان در مقابل آژاکس نیز داریم.فعلا روی این بازی تمرکز می کنیم.\"

سرمربی بارسا همچنین در مورد نمایش تیمش مقابل ایبار، گفت:\" طبیعی بود که آنها روی دروازه ما خطر ایجاد کنند. یکسری اشتباهاتی داشتیم اما در مجموع در سطح بالایی فوتبال بازی کردیم.در نیمه دوم فرصت های بیشتری داشتیم. نیمه اول هم خوب بازی کردیم و اگر در نیمه دوم به ریتم مناسبی رسیدیم، بخاطر نیمه اول خوبمان بود.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-19 10:53:13
نظر دهید

۱ نظر
mohammadhassan
يكشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳، ۱۲:۴۰
همیمجوری از یه خائنی مثل تو متنفریم تو سانتیاگو میبینیمت مار خوش خط و خال اشک تو تمام توله هاتو در میاریم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر