فهرست
ماسچرانو: باید به بازی با آژاکس فکر کنیم؛ نه دیدار با رئال
ماسچرانو: باید به بازی با آژاکس فکر کنیم؛ نه دیدار با رئال

ماسچرانو: باید به بازی با آژاکس فکر کنیم؛ نه دیدار با رئال

آی اسپورت- خاویر ماسچرانو، هافبک باتجربه بارسا، معتقد است که نباید از همین حالا به دیدار مقابل رئال فکر کنند؛ بلکه پیش از آن باید به فکر دیدار مقابل آژاکس در لیگ قهرمانان باشند.

شاگردان انریکه توانستند با پیروزی 3-0 مقابل ایبار، صدرنشینی شان در لالیگا را ادامه بدهند و هفته آینده باید در دیداری حساس مقابل رئال قرار بگیرند اما ماسچرانو تاکید کرد که اولویت تیمش در حال حاضر دیدار سه شنبه شب مقابل آژاکس است.
او به خبرنگاران گفت:\" فشار در دیدار مقابل رئال همیشه بالاست. باید مقابل بزرگترین رقیب مان قرار بگیریم. اما نباید اتلتیکو را هم فراموش کنیم. ما فصل گذشته فکر می کردیم آنها لغزش داشته باشند اما در نهایت توانستند قهرمان شوند.
بنابراین مهمترین بازی همیشه بازی بعدی است زیرا اگر پیروز شوید، شرایط بازی هم تغییر می کند. ما باید مقابل آژاکس پیروز شویم و سپس با اعتماد به نفس مقابل آژاکس قرار بگیریم.\"
ماسچرانو که مدت ها در خط دفاعی بارسا بازی کرد، در دیدار شب گذشته بار دیگر به خط میانی برگشت. او با ابراز خشنودی از این اتفاق، گفت:\" از اینکه در خط میانی بازی کردم، خیلی راضی ام. از این اتفاق لذت بردم. مدت ها بود برای بارسا در این پست بازی نکرده بودم. همه در تیم نقش شان را می دانند و من اینجا هستم تا به تیم کمک کنم و فرقی نمی کند در چه پستی بازی کنم.\"

     
آی اسپورت
2014-10-19 12:24:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر