فهرست

گارسیا: بی صبرانه به بازی مقابل بایرن فکر می کنم

آی اسپورت- رودی گارسیا، سرمربی رم، اعلام کرد که بی صبرانه در انتظار دیدار پیش رو تیمش مقابل بایرن مونیخ در چمپیونزلیگ است.

رمی ها که در دو دیدار قبلی مقابل زسکا مسکو و منچسترسیتی، یک پیروزی و یک تساوی کسب کردند، این هفته باید مقابل بایرن قرار بگیرند.

سرمربی فرانسوی به خبرنگاران گفت:\" بایرن تیمی بسیار قدرتمند است و برای رسیدن بازی مقابل آنها، بی صبری می کنم، چون جو استادیوم المپیکو رم، فوق العاده خواهد بود. یکی از کسانی بودم که می دانستم گواردیولا بایرن را به دلیل راحتی کار، انتخاب نکرده است. او تا به امروز عملکرد بسیار خوبی داشته و از این پس هم همین گونه ادامه خواهد داد. می شنیدم مربی نیست که باعث می شد بارسلونا خوب بازی کند، ولی او اکنون ثابت کرده می تواند از تیمش بازی زیبایی بگیرد.\"

گارسیا همچنین در مورد پیورزی 3-0 مقابل کیه وو گفت:\" استراحت نکردیم، ولی نیمه دوم به کنترل بازی پرداختیم. بازیکنان مصدوم هم در تیم داریم، ولی توانستیم 3 گل زودهنگام به ثمر برسانیم و اکنون می توانیم روی لیگ قهرمانان متمرکز شویم. کاملا به بازیکنانم اطمینان دارم و کیفیت آنها امروز کاملا آشکار بود. تیم پاسخ همه چیز را در زمین داد که همیشه بهترین جواب است.\"

 

 

     
آی اسپورت
2014-10-19 13:21:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر