فهرست

فن خال: رونی برای بازگشت به ترکیب اصلی، باید در تمرینات خودش را نشان بدهد

آی اسپورت- لوئی فن خال، سرمربی منچستریونایتد، تاکید کرد که جایگاه هیچ بازیکنی از جمله وین رونی، کاپیتان تیم، در ترکیب اصلی تیمش تضمین شده نیست و تنها عملکرد آنها در تمرینات، می تواند باعث حضورشان در ترکیب یونایتدها شود.

رونی به دلیل اخراج در دیدار مقابل وستهم، نمی تواند در دیدارهای تیمش مقابل وست بروم و چلسی به میدان برود. البته او می تواند یونایتدها را در دیدار مقابل منچسترسیتی همراهی کند اما فن خال تاکید کرد که شرط بازگشت او به ترکیب اصلی، عملکرد خوب در تمرینات است.
او به خبرنگاران گفت:\" هیچ کسی به طور خودکار به ترکیب برنمی گردد. بازیکنان باید جایگاه شان را در تمرینات به دست بیاورند.
همه بازیکنان این را می دانند. همیشه گفته ام که تنها به دلیل نام بازیکنان، آنها را بهترین نمی دانم. من همیشه به دنبال نمایش های باثبات هستم؛ از تیم و از تک تک بازیکنان.
وین رونی، مایکل کریک و فیل جونز بازیکنان بزرگی هستند اما باور کنید گاهی اوقات سایر بازیکنان بهتر کار می کنند. بازی کردن تنها به نام نیست. برای مثال من بازیکنی مانند مک نیر را دیده ام. او در اولین بازی اش فوق العاده بود و این را می توانستید در واکنش هواداران هم ببینید.\"

     
آی اسپورت
2014-10-19 14:04:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر