فهرست
خادم: هیأت‌مدیره‌ پرسپولیس خودش اسپانسر بیاورد!
خادم: هیأت‌مدیره‌ پرسپولیس خودش اسپانسر بیاورد!

خادم: هیأت‌مدیره‌ پرسپولیس خودش اسپانسر بیاورد!

آی اسپورت- امیررضا خادم درباره قطع همکاری اسپانسر با پرسپولیس گفت: من شخصا از اسپانسر این باشگاه تشکر می‌کنم که همراهی خوبی داشت زمانی که باشگاه مشکل داشت همراهی این اسپانسر مناسب بود. زمانی که بدهی‌های تامین می‌شد و حرکت مجدد برای حمایت مالی وجود داشت این اسپانسر کمک کرد. ما هم با وجود اینکه برخی تعهدات انجام نشده بود تلاش کردیم اسپانسر و باشگاه با هم کنار بیایند اما به هر حال پرسپولیس نیازهای مالی و پولی دارد که باید تامین شود.

وی درباره اینکه با گزینه جدی وارد مذاکره شده‌اید یا خیر اظهار داشت: ما از نظر مجموعه جایگزین خیلی مشکلی نداریم. اولویت ما این است که اگر باشگاه می‌تواند خودش گزینه معرفی کند چون هیأت‌مدیره فعال است. بهتر است آنها به نوعی خودشان مدیریت کنند البته دو سه گروه هستند که اعلام آمادگی کردند.

نماینده تام‌الاختیار وزیر ورزش در واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوصی درباره اینکه این حرف شما که گفته‌اید پرسپولیس خودش اسپانسر انتخاب کند آیا این معنی را می‌دهد که می‌خواهید همه اتفاقات به پای آنها باشد؟ عنوان کرد: آن زمانی که اسپانسر انتخاب کردیم باشگاه به هم ریخته بود و هیأت‌مدیره هم در حال تغییر اما الان اعضا مستقر شده‌اند و هیأت‌مدیره‌های هر دو باشگاه باید تامین‌کننده‌ هزینه‌هایشان باشند. الان که کار روی روال افتاده دلیلی بر دخالت نیست تا زمانی که نیاز نباشد دخالت نمی‌کنیم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-19 15:21:55
نظر دهید

۱ نظر
مهدی
يكشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳، ۲۳:۴۳
شر خودت و سیاسی رو از سر پرسپولیس کم کن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر