فهرست
اتلتیکو مادرید 2-0 اسپانیول؛ مادریدی‌ها پیروز نبرد با کاتالان‌ها
اتلتیکو مادرید 2-0 اسپانیول؛ مادریدی‌ها پیروز نبرد با کاتالان‌ها

اتلتیکو مادرید 2-0 اسپانیول؛ مادریدی‌ها پیروز نبرد با کاتالان‌ها

آی اسپورت- در چارچوب هفته‌ی هشتم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه ویسنته کالدرون میزبان تیم اسپانیول از شهر بارسلونا بود و در نهایت با دو گل از تیاگو و ماریا سوارس این تیم را شکست داد.

 

قهرمان فصل گذشته که بدون در نظر گرفتن شکست هفته‌ی هفتم برابر والنسیا، روزهای خوبی را سپری می‌کرد و از نتایج ضعیف ابتدای فصل فاصله گرفته بود، با یک پیروزی شیرین برابر تیم اسپانیول خود را به رده‌ی چهارم جدول رساند و حالا با 17 امتیاز با والنسیای رده‌ی سومی هم‌امتیاز است. نخستین گل بازی را تیاگو بازیکن پرتغالی اتلتیکو به ثمر رساند. در دقیقه‌ی 43 بازی گابی از جناح راست توپی را به درون محوطه‌ی جریمه ارسال کرد و تیاگو با ضربه‌ی سر دروازه‌ی کیکو کاسیا دروازه‌بان ملی‌پوش اسپانیول را باز کرد.

 

اما گل دوم این تیم در دقیقه‌ی 71 روی یک ضربه‌ی کرنر به‌دست آمد. کوکه ضربه‌ی کرنر را ارسال کرد و دیگو گودین توپ را با سر به پشت خود در عرض دروازه فرستاد. خوسه خیمه‌نس دفاع وسط اتلتی که بالاتر از همه پریده بود روی توپ اثر گذاشت و بدین ترتیب ماریو سوارس توپی را که کنار خط دروازه فرود آمده بود با یک ضربه‌ی بغل پا تبدیل به گل دوم تیمش کرد. اسپانیول با این شکست در همان 9 امتیاز خود در جدول باقی ماند، اما به دلیل کم شدن تفاضل گل، پیش از بازی امشب آلمریا، جای خود در جدول را با این تیم عوض کرد و به رتبه‌ی یازدهم سقوط کرد.

     
آی اسپورت
2014-10-19 16:20:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر