فهرست
نقل قول های روز: تقصیر تلویزیون بود
نقل قول های روز: تقصیر تلویزیون بود

نقل قول های روز: تقصیر تلویزیون بود

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

 آنقدر در برنامه‌های تلویزیونی در مورد قرعه‌کشی حرف زدند تا آخر در گروه سختی افتادیم! به نظرم اگر تلویزیون قرعه‌کشی را پخش نمی‌کرد در گروه آسان‌تری می‌افتادیم! حالا که در قرعه‌کشی شانس نیاوردیم،‌ حداقل امیدوارم در بازی‌ها شانس بیاوریم.

نظر جالب سیروس دین محمدی درباره قرعه کشی جام جهانی

ما قلباً استقلال را دوست داریم، اما این تیم به شکلی بازی نمی‌کند که بتوان از آن حمایت کرد. برخی از بازیکنان این تیم در حد استقلال نیستند. اگر استقلال می‌خواهد قهرمان شود، باید 15 بازیکن این تیم بروند که البته این کار شدنی نیست! استقلال نیاز به بازیکنان طراز اول دارد.

انتقاد میثم منیعی بازیکن سابق استقلال از شرایط فعلی این تیم

بازی اول در جام جهانی 2018 برای ما حکم فینال را دارد که بازی سختی خواهد بود چون دیدیم که ایران با داشتن تیمی خوب و با روحیه تیمی بالا جواز حضور در جام جهانی را کسب کرد. اگر موفق به شکست ایران شویم، شانس‌مان برای صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی 2018 افزایش خواهد یافت.

نظر مصطفی حاجی مربی تیم ملی مراکش درباره بازی با ایران

 شوخ ترین مردم دنیا هستیم ولی مطمئنا باید ترس را کنار بگذاریم چون توانمندی کافی را داریم و در هر پست سه بازیکن خوب و از همه مهمتر یک مربی خوب و کار بلد داریم. به این تیم خوش‌بین هستم و مطمئن هستم بازیکن متوجه هستند در چه ویترین مهمی حضور دارند ویترینی که راه آنها برای حضور در سطح اول فوتبال دنیا باز می‌کند.

صحبتهای مهرداد میناوند درباره قرعه تیم ملی در جام جهانی

۱    
آی اسپورت
2017-12-05 09:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر