فهرست
دکه آنلاین؛ این بازی برگشت داره
دکه آنلاین؛ این بازی برگشت داره

دکه آنلاین؛ این بازی برگشت داره

آی اسپورت – تیتر یک خبرورزشی مصاحبه با تیام است. مهاجم فصل گذشته استقلال شایعه برگشتش به این تیم را رد کرده و مدعی شده نگذاشتند او در استقلال بماند تا با این تیم قهرمان آسیا شود.5 هزار کامنت اعتراض‎آمیز زیر پست اینستاگرامی شفر نشان می‎دهد استقلالی‎ها اصلا از تعویضهای او دل خوشی نداشته اند. احتمال برکناری حاجیلو از سرپرستی استقلال و شکست امیدوارکننده پرسپولیس در قطر، تیترهای دیگر این روزنامه است.

 

خبر ورزشی 7 شهریور
خبر ورزشی 7 شهریور

ایران ورزشی با تیتر وعده ما، تهران به باخت پرسپولیس مقابل الدحیل اشاره کرده. این روزنامه نوشته رضاییان با تراکتور اختلاف 3 میلیاردی دارد ضمن آنکه زنوزی 400 هزار دلار برای حاج‎صفی کنار گذاشته. قابل قیاس نبودن الحاجی گرو با تیام و شرط بهداد سلیمی برای حضور در المپیک 2018 تیترهای دیگر این روزنامه است.

 

ایران ورزشی 7 شهریور
ایران ورزشی 7 شهریور

پیروزی با تیتر این بازی برگشت داره ابراز امیدواری کرده که قرمزها بعد از باخت در قطر، بتوانند در تهران الدحیل را شکست دهند و به مرحله بعد صعود کنند. محرومیت یک ماهه محمدامین اسدی هم روی جلد این روزنامه دیده می‎شود.

 

پیروزی 7 شهریور
پیروزی 7 شهریور

همشهری ورزشی عکسی خاص از شفر روی جلد برده و با تیتر بهت، ابهام، دلهره دلایل شکست سنگین استقلال در آزادی را بررسی کرده است.

 

همشهری ورزشی 7 شهریور
همشهری ورزشی 7 شهریور

     
آی اسپورت
2018-08-29 08:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر