فهرست
واقعا کی‌روش باز هم می‌خواست بماند؟
واقعا کی‌روش باز هم می‌خواست بماند؟

واقعا کی‌روش باز هم می‌خواست بماند؟

آی اسپورت - با اتفاقات بدی كه در این یك سال برای تیم ملی ایران رخ داد، الان نوعی مسابقه برای ابراز ارادت به كارلوس كی‌روش شكل گرفته است. بعد از خداداد عزیزی كه رسما از هواداران كارلوس عذرخواهی كرد، حالا نوبت به جواد نكونام رسیده كه از عدم حفظ مربی پرتغالی گله كند. نكو گفته: «كی‌روش حاضر بود با دستمزدی پایین‌تر از ویلموتس در ایران بماند.» مشكلی نداریم با اینكه دوست دارید قربان صدقه كارلوس بروید، اما كاش لااقل به این زودی گذشته را از یاد نبرید. واقعیت آن است كه از مدتها قبل از جام ملتها همه می‌دانستند كی‌روش با كلمبیا توافق كرده و رفتنی است. اصلا مگر ممكن است یك مربی از تیم دهم رنكینگ فیفا پیشنهاد بالاتر بگیرد و باز در ایران بماند؟ واقعا نمی‌خواهید این گذشته‌گرایی بی‌فایده را تمام كنید؟ مشكل ما رفتن كی‌روش نبود، انتخاب جانشین او بود.

۱۰ ۲  
آی اسپورت
2020-02-20 01:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
کامیار کاتبی
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸، ۰۸:۰۸
«مشکل ما رقتن کی‌روش نبود»؟ از جانب خودت حرف بزن. مشکل ما دقیقاً رفتن کی‌روش بود. کلّ متن هم روی یک مغلطه سوار شده: اینکه کی‌روش از قبل با کلمبیا توافق کرده بود! بله، از قبل توافق کرده بود، اما از قبل معلوم شده بود که قراره سر کی‌روش رو زیر آب کنن و نگهش نمی‌دارن! خنگی یا مثل راهبر منافعت در اینه که خودت رو به خنگی بزنی؟‌
قارتال
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸، ۱۴:۰۵
اتفاقا کی روش از قبل جام جهانی اطلاع داشتند که وزارت ورزش به عنوان حامی یک باشگاه خاص به هیچ وجه حضور ایشان را در راس تیم ملی فوتبال ایران نمی تابد . فدارسیون اگر استقلال کاری داشت باید قبل جام جهانی چهار سال دیگر قرارداد سرمربی را تمدید میکرد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر