فهرست
قلعه‌نویی: هر کس علیه من مدرک دارد، رو کند
قلعه‌نویی: هر کس علیه من مدرک دارد، رو کند

قلعه‌نویی: هر کس علیه من مدرک دارد، رو کند

آی اسپورت - امیر قلعه‌نویی که گفته بود آخرین سنگر سکوت است، سکوتش را شکست، اما اگر می‌دانست حرف زدن درباره خاطرات بدش از چهار داور، این همه داستان درست می‌کند، در آخرین سنگر می‌ماند. همین که قلعه‌نویی گفت از ترکی، ممبینی، فغانی و خورشیدی خاطرات بدی دارم با هجوم هماهنگ داوران روبه‌رو شد. دیروز، اما از قلعه‌نویی در واکنش به اعتراض فغانی و ترکی یک نقل قول جدید منتشر شد: «جرأت داشتم حرف زدم. اگر آقایان حرف دارند جرأت داشته باشند و بزنند.»، ولی وقتی با امیر تماس گرفتیم اصلاً چنین ادبیاتی نداشت.

این که می گویم خاطره بد دارم یعنی تهمت زده ام؟

نمی‌دانستم اگر بگویم خاطره بدی دارم، فحش داده‌ام! مگر من حرف بدی زدم؟ انگ یا تهمت زدم؟ فقط گفتم از این چهار نفر خاطره خوب ندارم. خب دروغ بگویم؟ الکی بگویم خاطره خوب دارم؟ اتفاقاً از تیم داوری تشکر کردم و واقعاً نمی‌دانم این همه اعتراض برای چیست؟ من تا به حال چند بار در مصاحبه‌هایم گفتم از پنالتی خاطره خوبی ندارم، چون یاد آن پنالتی‌ای می‌افتم که مهدوی‌کیا دوره من در تیم ملی خراب کرد. آیا این حرف اهانت به مهدوی‌کیاست؟ یا فلان بازیکنی که در استقلال با من کار کرده و ده بار در مصاحبه‌هایش گفته از قلعه‌نویی خاطره خوشی ندارم یا قلعه‌نویی را نمی‌بخشم، چون من را کمتر بازی می‌داد، به من تهمت زده و باید علیه او حرف بزنم؟ این چه منطقی است که دوستان ما دارند؟ چرا بعضی‌ها دل‌شان می‌خواهد تنش ایجاد کنند؟

همیشه به جامعه داوری احترام می گذارم

قطعاً از طریق دکتر توسلی، وکیلم این موضوع را پیگیری می‌کنم. شکایت می‌کنم و آقایان اگر برای حرف‌هایی که علیه من زدند، سند و مدرک دارند باید در دادگاه ارائه بدهند. من همیشه به جامعه داوری احترام می‌گذارم و هنوز هم برای داوران احترام قائلم، ولی قطعاً موضوع را از طریق کمیته اخلاق و مراجع قضایی پیگیری می‌کنم. نمی‌شود که من بگویم از شما خاطره بد دارم و شما بیایی تهمت بزنی و آبروی من را ببری؟ ناسلامتی این دوستان در جایگاه قاضی نشسته‌اند. قاضی که تهمت نمی‌زند. چطور می‌شود یک نفر بگوید هر حرفی زدم و هر کاری کردم خدا را در نظر داشتم و بعد تهمت بزند... امیدوارم با سند و مدرک اتهامات را ثابت کنند وگرنه من کوتاه نمی‌آیم.

داوران برای زدن من متحد شدند

خدا را شکر که داوران عزیز برای زدن من با هم متحد شدند و امیدوارم با همین اتحاد پیگیر حق و حقوق خودشان هم باشند. من صد بار تا به حال گفته‌ام دستمزد داوران ناچیز است، شأن این داوران حفظ نمی‌شود، حقوق‌شان پایمال می‌شود، آن وقت دستمزدم را با تهمت می‌دهند. از علیرضا سهرابی، سرپرست کمیته داوران بابت حرف‌هایی که زد، تشکر می‌کنم. هر مشکلی را می‌توان با گفتمان حل کرد و لزومی به دعوا و تهمت نیست. من اگر گلایه‌ای هم کردم فوتبالی بوده و هرگز تهمت نزدم و نگفتم این‌ها عامدانه علیه من کاری کردند.

خبر ورزشی

۴ ۴  
آی اسپورت
2019-03-17 15:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
.
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۶:۱۶
مدرک ها رو ، رو کنن که باید دَر لجنکده کیسه رو گِل بگیرن
سیروس
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۶:۳۰
آقای قلعه نوعی مجبوربودی الکی حرف بزنی که آخرش به این صحبت هاکشیده شود؟
اسمان
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۲۷
اگه حرف بزنن.مافیا لو میره.اونموقع باید علی را صدا بزنی.
۸
....
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۳۵
اگه مدرک ها رو بشه که ذره آبروی لنگ به باد میره و این کروات کثیف و وزارت مزخرف ورزش دیگه باید برن تو غار
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر