فهرست
انگشت دردناک؛ یحیی از عیسی شوت می‌خواهد
انگشت دردناک؛ یحیی از عیسی شوت می‌خواهد

انگشت دردناک؛ یحیی از عیسی شوت می‌خواهد

آی اسپورت – عیسی آل کثیر که توانسته در فرصت کوتاه حضورش در پرسپولیس اعتمادها را به خود جلب کند و نمایش امیدوارکننده‌ای به جا گذاشته، برابر الشارجه اولین گلش را برای سرخپوشان به ثمر رساند تا جشن گل خود را برپا کند.

آل کثیر که در دیدار مقابل التعاون دچار آسیب دیدگی (مو برداشتن انگشت پا) شده بود، به سختی مقابل الدحیل به میدان رفت و برابر الشارجه نیز نتوانست از خصوصیت شوتزنی خود به این دلیل بهره ببرد.

اکنون اما یحیی گل محمدی با علم به بازی حساس مقابل السد و فرصت‌هایی که نباید به هیچ عنوان از دست بروند، امیدوار است این مهاجم را با آمادگی کاملی در اختیار داشته باشد و مقابل حریف قدرتمند خود روی گلزنی و نمایش موفق آل کثیر حساب ویژه‌ای باز کرده است.

میثم علیپور، فیزیوتراپ و عضو کادرپزشکی پرسپولیس در جلسه سه نفره با یحیی گل محمدی و آل کثیر آخرین وضعیت این مهاجم را به اطلاع سرمربی سرخپوشان رساند. کادرپزشکی پرسپولیس با توجه به فشردگی بازی‌ها و شرایط سخت ریکاوری، از اهمیت بالای آمادگی بازیکنان آگاهی دارند و یحیی امیدوار است شاگردانش را در بالاترین حد آمادگی در اختیار داشته باشد و امیدوار به عبور از سد السد شود.

 

ورزش سه

۲    
آی اسپورت
2020-09-26 21:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر