فهرست
اشکان را «له» نکنید لطفا!
اشکان را «له» نکنید لطفا!

اشکان را «له» نکنید لطفا!

آی اسپورت - مصاحبه غیرحرفه‌ای کی‌روش در توجیه خط خوردن چند ستاره سرخابی، بازتاب بسیار بدی در محافل فوتبالی ایران داشته است. او مثلا نیمکت‌نشینی حسین حسینی در استقلال را بهانه حذف نام او از فهرست ملی‌پوشان عنوان کرده و همین مساله باعث شده منتقدان و پیشکسوتان زیادی به مثال‌های نقض اشاره کنند. مثلا در دو روز گذشته خیلی‌ها در مورد اشکان دژاگه حرف زده‌اند و پرسیده‌اند چطور این بازیکن که یک سال است در هیچ باشگاهی بازی نکرده، در لیست نهایی جا گرفته؟ الان شرایط طوری شده که خیلی‌ها ناخواسته دارند وجهه و روحیه اشکان را خراب می‌کنند. یادمان باشد او کاپیتان دوم تیم‌ملی است و در این سال‌ها واقعا خدمات ارزشمندی به فوتبال ایران داشته. بنابراین باید مراقب باشیم به بهانه نقد توجیهات خنده‌دار کی‌روش و حمایت از خط خورده‌ها، حداقل اشکان را دیگر زیر پا «له» نکنیم.

 
۱۴ ۷  
آی اسپورت
2018-05-23 17:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
HHEE
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۰۱
گذشته از بحث له کردن این قسمت "واقعا خدمات ارزشمندی به فوتبال ایران داشته" از کجا اومد دیگه؟
تو 44 تا بازی 8 تا گل به تیمایی مثل تایلند و لبنان و گوام و گینه نو ... زدن هیچ کجای دنیا خدمات ارزشمند به حساب نمیاد.بگذریم از اینکه سه تا از این هشت تا هم پنالتی بودن.
۷
اسمان
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۲۵
له نکنیم ولی بایدقبول کنیم.که اشکان با این وضعیت نبایددعوت میشد.چون خیلی بهترازایشون درلیگ داریم.یاحسینی بهترازعابدزاده بود.دلال بازی درتیم ملی بیدادمیکنه.
۶
امید از تفت
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۳۴
اشکان دژاگه با حسینی که 4تا بازی برای استقلال انجام داده قابل مقایسه نیست. تجربه بین المللی دژاگه به درد تیم میخوره. فراموش نکنیم اشکان از وقتی که اومده برای تیم ملی وزنه مهمی بوده
محسن
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۳۷
جان مادرت شعور و منطق داشته باش.آخه شرایط دژاگه مثل فرشاد پیوس الان است.تجربه دارد فراوان.بر منکرش لعنت.الان دژاگه که در یکسال گذشته کمتر از فرشاد پیوس فوتبال بازی کرده باید در تیم ملی باشه؟! شایعه رشوه و تبانی،دو هفته قبل در لیگ پرتقال باعث شد عابدزاده دیده شود.اگر جام جهانی شش ماه قبل برگزار میشد،شایعه پیشنهاد رشوه به عابدزاده،شش ماه پیش منتشر میشد،وقت شناسی!!!! اگر عابدزاده به عنوان گلر ملی،بخواهد به باشگاه محبوب شما بیاید،خود تو قبول میکنی؟ اگر انتهابهای کیروش مناسب است چرا بعد از جام جهانی قبلی،حقیقی را به باشگاهتان نیاوردید؟
۳
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۱۴
اولا که اشکان داستانش با همه فرق میکنه ؛
وقتی در تیم هست شما کاملا تفاوتش را همه میتونی ببینی که یک سر و گردن بالاتر از همه است حتی جهانبخش و گوجی؛
اما سید حسین ،
ایشان فیکس بودند اما از یک جایی به بعد ، درست وقتی که شفر موفق شد رحمتی بزرگ را کاملا مهار کند ؛ به او شک کرد یواش یواش دوباره به رحمتی رجوع کرد تا در فینال جام حذفی که آشکارا تجربه ی رحمتی را به جوانی سید حسین ترجیح داد.

آن وقت نباید توقع داشت سرمربی تیم ملی در آوردگاه جام جهانی به او اعتماد کند.
در مورد سید جلال هم بی انصافی رسانه ها و کارشناسان خیلی زیاد بود .
یک کدامشان نفهمیدند که کی روش تقریبا بیش از یکسال است که به حذف او فکر می کرد ، یک مرور الان مارا به این نتیجه می رساند.
ميلاد
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۳۹
قهرمان بوندسليگا قهرمان جام حذفي المان ، حضور در چمپيونسليگ نزديك به ٢٥٠ بازي در بوندسليگا قهرماني با اتين ملي المان در اروپا(زير ٢٣سال)با اوزيل خديرا بواتنگ و بقيه. بازي در ليگ جزيره. هر كس فكر ميكنه يك مربي به سادگي به روي تجربيات اين بازيكن چشمپوشي ميكنه سخت در اشتباهه. هيچ بازيكني منهاي علي دايي ما نداريم كه چنين افتخاراتي داشته باشه. حتي اگر١٠٠٪؜ اماده هم نباشه. ضمن اينكه شما نگاهي به بازي با كره و سوريه بكنيد ميبيند كه اشكان بدون تيم هنوز خودش يك تيمه.
۷ ۱
محسن
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۲۸
اینا که گفتی،مربوط به چه زمانی هست؟ از ریوالدو که بزرگتر نیست؟همراه با تیم ازبک چکار کرد؟ یه روزی ریوالدو بوده. از ژاوی که بزرگتر نیست،امسال در لیگ داخلی قطر،در سه جام،کدام کمک را به تیمش کرد؟ برای کیروش،نفس کشیدن بازیکن در خارج از ایران مهم بود.حالا در بیمارستان خارج باشه یا فضای سبز یک پارک،زیاد تفاوتی ندارد.تعدادشان که زیاد شد،یکی مثل کاوه رضایی خط میخوره!!!! بیچاره کاوه،عریب کاوه،مظلوم کاوه،بمیرم براتتتتت آنزمانی که تا ریال آخر پولت را از استقلال گرفتی و ک... دادی دست هوادار و باشگاه و به عشق دیده شدن رفتی اروپا!!! مادر بگرید!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر