فهرست
وعده ۵۰ میلیون دلاری وینفرد شفر؛ محقق می‌شود؟
وعده ۵۰ میلیون دلاری وینفرد شفر؛ محقق می‌شود؟

وعده ۵۰ میلیون دلاری وینفرد شفر؛ محقق می‌شود؟

آی اسپورت – وینفرد شفر روزهای سختی را در سال اخیر سپری کرد اما حالا به نظر می‌رسد شرایطش کمی بهتر شده است. او در بازی با سایپا سومین برد متوالی تیمش را جشن گرفت تا کمی اوضاع برای آبی‌ها بهتر شده باشد. مهم‌تر از نتیجه اما برای استقلال سبک بازی تیم بود. بچه‌هایی که در حوالی سن ۱۹ سالگی برای استقلال خوش درخشیدند و ستاره بودند. مهدی قائدی و اللهیار صیادمنش دو ستاره مهم استقلال در بازی با سایپا بودند. آرمین سهرابیان همچنان موثر بازی می‌کرد و بازگشت حسین حسینی در چارچوب هم موثر بود. البته استقلال همچنان بازیکنان جوان دیگری مثل سجاد آقایی و رضا آذری را از جوانانش دارد که می‌توانند برایش خوش بدرخشند.

در ابتدای فصل که شفر این تعداد جوان را برای استقلال انتخاب کرد خیلی شفاف گفت: «زمان تغییر نسل در استقلال فرا رسیده. من اگر به اصرار خواستم قرارداد دو ساله داشته باشم برای این بود که این تیم برای ساخته شدن نیاز به برنامه‌ریزی بلند مدت دارد.» او حتی همان موقع با اسم بردن از تعدادی از این بازیکنان جوان تیمش که این روزها در ترکیب هستند گفته بود این‌ها سرمایه‌هایی برای استقلال هستند که می‌توانند به بازیکنان ۵۰ میلیون دلاری برای تیم در مارکت جهانی بدل شوند. اتفاقی که مثلا برای کاوه رضایی افتاد و حالا قیمتی ۲۰ میلیون دلاری دارد اگرچه ریالی از این پول به آبی‌ها نرسیده است!

 

خبر آنلاین

۱۰ ۱  
آی اسپورت
2018-10-20 11:47:00
نظر دهید

۱ نظر
آرش از مونیخ
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۱۳
با عرض سلام

در مورد کاوه رضایی اشتباه کردین و احتمالا قیمت جهانبخش رو براش زدین که با ارزش ترین بازیکن ایرانی هست با ۱۸ میلیون یورو و قیمت کاوه ۴ میلیون یورو هست که تقریبا قیمتش رو ۵ برابر زدین...
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر