فهرست
شما بنویسید: شوخی پرسپولیسی‌ها کار درستی بود؟
شما بنویسید: شوخی پرسپولیسی‌ها کار درستی بود؟

شما بنویسید: شوخی پرسپولیسی‌ها کار درستی بود؟

آی اسپورت - دو آیتم ده دقیقه‌ای در برنامه دیشب نود، باعث ساعت‌ها واکنش شده است. فرشاد احمدزاده بلافاصله بعد از پخش آیتم اول از رضاییان عذرخواهی کرد، جلال حسینی چند دقیقه بعد مصاحبه تندی علیه بازیکنان حاضر در این آیتم انجام داد و پس از آن، نوبت پیشکسوت‌هایی مثل ضیا عربشاهی بود تا با لحن همیشگی خودشان از شوخی‌های بازیکنان انتقاد کنند.

شوخی بازیکنان با همدیگر، موضوع جدیدی نیست. در بسیاری از کشورهای دنیا هم رواج دارد. بازیکنان پرسپولیس علاوه بر یکدیگر، با افرادی مثل عکاس و تدارکات حریف یا پنالتی‌های هدر رفته هم شوخی کردند. با این وجود بیشتر از همه، واکنش سیدجلال حاشیه‌ساز شد و همه رسانه‌ها آن را پوشش دادند.

به نظر شما، شوخی پرسپولیسی‌ها کار درستی بود؟ آن‌ها به همبازی‌شان و دیگر افراد توهین کردند تا شوخی‌های انجام شده در این برنامه را متداول و دوستانه می‌دانید؟

مطلب مرتبط
انقدر نقش بازی کردیم، باورمون نمیشه چند نفر واسه چند دقیقه جلو دوربین خودشون بودن
۳۲۱ ۴  

مطلب مرتبط
ستاره‌های پرسپولیس باید عذر بخواهند؛ نه از سیدجلال و رامین که با تریبون‌های چندصدهزارتایی از خجالت دورهمی شبانه جوانان سرخ در آمدند. بخش زشت رفتار دوشنبه‌شب نه شوخی با سیدجلال بود، نه طعنه به رامین. آنها در بازی پانتومیم عکاس تیم‌شان را که به هر دلیلی در راه رفتن مشکل دارد، مسخره کردند و فردی با ضریب هوشی پایین را که در جمع‌های فوتبالی شناخته می‌شود، دست انداختند. اگر معنای صمیمیت تمسخر آدم‌هایی است که دست‌شان به هیچ جایی بند نیست، برای خودمان، کسانی که به این شوخی‌ها خندیدند و البته ستاره‌های جوان پرسپولیس متاسفم.
۱۰۳ ۱۱  

مطلب مرتبط
چطور یه بازیکن به خودش اجازه می‌ده کاپیتان تیم، مربی، همبازیاش و همه و همه رو مسخره کنه و بعد هم احتمالا بگه شوخی کردم؟ چرا باید ماشین نداشتن انصاری رو مسخره کنن یا خوردبین رو که احتمالا بچه‌اش همسن این‌ها است؟
۶۶ ۱۱  

۱ ۱۳  
آی اسپورت
2017-04-18 14:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۳ نظر
دلالویچ
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶، ۱۴:۴۹
مکتبشون همینه.تازه این خوبشون بود.
حسن
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶، ۱۴:۵۵
اینا که قرار نیست الگو باشن که بگیم اینجوری باشن یا اونجوری باشن. حالا یه شوخی میکنن یکی خوشش میاد و یکی خوشش نمیاد. مثل اینه که بگی دکترا نباید سیگار بکشن . به کسی ربطی نداره
رضا
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶، ۱۴:۵۶
به نظر من هیچ اشکالی نداشت
1- در همه دنیا این گونه برنامه ها با اشخاص معروف ساخته میشه.
2- متاسفانه ما ایرانی ها چون ذهن های محدودی داریم این چیزارو بد میدونیم
3-من این قسمت برنامه رو دیدم هیچ جنبه غیر اخلاقی نداشت
4-خیلی از ماها انواع و اقسام عادات بد رو داریم ولی به یک همچین چیزی ایراد میگیریم به نظر من بهتره مثلا اول رانندگیامونو درست کنیم، خاله زنک بازی رو کنار بزاریم، از ساختن جکهای قومیتی و توهین آمیز خودداری کنیم،محیط زیست رو کثیف نکنیم.....
بعد بیایم به این موارد گیر بدیم (البته اگر مشکلی داشتن)
مجید10
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶، ۱۴:۵۷
بابا جنائیش نکنید قضیه رو . چهار تا شوخی بود تموم شد رفت دیگه. اینقدر گندش نکنید.
ن
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶، ۱۴:۵۷
نه
۱
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶، ۱۴:۵۸
خیلیم بامزه بود و توهینی نداشت. اگرم داشت به خودمون مربوطه و بازیکنا تو خودشون حل میکنن. نیازی نیست نه به ارائه نظرات شما و نه خوانندگان و هوادان تیم های دیگه.
رحمتی! چجوری تو چارتا خوردی؟ خخخ
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۰۱
ببینید که دار و دسته کی روش دیوونه چطور حاشیه سازی می کنند!
اینها همان هایی هستند که وحشی بازی های تبریزی ها را ماست مالی کردند...
راستی کی روش کجاست؟ خخخخخخخخ
بی اعصاب
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶، ۱۶:۲۶
خخخ..تو لیگ بعد از یه دهه قهرمانی..اینهمه از خود..بیخودتون میکنه؟؟کی روش تو آسیاس..اونجایی که باید خود واقعی تیم معلوم باشه..روز بازی الهلال
۲
ضدفور
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۰۲
شوخی با مسخره کردن فرق داره، کی میخوان اینو متوجه بشن خدا میدونه...
۵
vahid
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۰۳
استقلالي ام اما من كه خيلي حال كردم.
مشكلي هم نداشت مخصوصا اونجاش كه كمال پيتزا خوردن عليپور رو تقليد ميكرد.
امید از تفت
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۰۳
شوخی حد و مرزی داره. وقتی مهدی طارمی میاد ادای برانکو را درمیاره دیگه کار از شوخی گذشته و حماقت و نفهمی محضه. ضمن اینکه بازیکن تیم بزرگ با هواداران میلیونی باید شأن و شخصیت بزرگی هم داشته باشه. شاید 4تا بچه و نوجوون خوششون اومده باشه ولی بقیه از این دلقک بازیها خوششون نمیاد.
۶
آرش
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۰۵
خدا رو شکر معلوم شد نه برای اونا تیم معنی داره نه هم تیمی
همه رو مسخره کردن رفت
ذات خودشونه کاریش نمیشه کرد
شما هم ماستمالی نکنید کاملا همه چی معلوم شد .
۶
امید
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶، ۱۶:۲۸
آقا صداقت چیه؟ مشکل بیسواد بودن یا سطحی و لوده بودن این بازیکنا نیست. عجیبه که نویسنده این مطلب خیلی متوجه موضوع نشده. مشکل اصلی اینه که در شرایطی که دو تا بازی حساس آسیایی از فصل باقی مونده و خیلی از این بازیکنها فصل بعد هم قراره همبازی باشن،اصلا زمان مناسبی برای این توهین های سخیف(مسخره کردن دماغ بازیکن، زیرپوش سرپرست، ماتحت بازیکن دیگر و ...) نبود. از طرف دیگه با توجه به اینکه برنامه زنده نبود، بخشی از گناه به برنامه 90 برمیگرده. درباره صداقت هم خیلی جوگیر نشید! وقتی بحث لباس و مد شد، بازیکنایی که دندونا رو لمینت کردن و از کفش و شلوار و بلوز و عینک و مدل موهاشون میشه فهمید با چه حرص و ولعی دنیای مد رو دنبال میکنن، دوست شهرستانی شون که همه به صمیمیت و صداقتش واقفن رو چون دنبال تخفیف برای خرید لباسه مسخره میکنن.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر