فهرست
مصدومیت‌های سریالی؛ آجورلو توضیح خواست
مصدومیت‌های سریالی؛ آجورلو توضیح خواست

مصدومیت‌های سریالی؛ آجورلو توضیح خواست

آی اسپورت – مصدومیت قائم اسلامی‎خواه و پارگی رباط صلیبی او تعداد مصدومان تراکتورسازی از این ناحیه را به 5 بازیکن در یک سال گذشته رساند. پیش از او هادی محمدی، سینا عشوری، محمدامین بهرامی و علیرضا نصر آزادانی هم دچار پارگی رباط صلیبی شده بودند. ضمن اینکه امروز خبر رسید محمد ایرانپوریان مدافع باتجربه تراکتورسازی هم از ناحیه تاندون پا مصدوم شده و به بازی با پدیده نخواهد رسید.

این مصدومیت‎های سریالی که دلیل اصلی آنها مشخص نیست باعث نگرانی هواداران تراکتورسازی شده است. عده‎ای معتقدند زمین تمرین این تیم استاندارد نیست و احتمال مصدومیت بازیکنان را افزایش می‎‌دهد. عده‌ای هم سرمای هوا در تبریز را عمال اصلی این اتفاق می‌دانند. البته شائبه عدم تسلط کادر پزشکی روی وضعیت جسمانی بازیکنان هم مطرح است. هر چه هست این مصدومیت‎ها مدیران باشگاه هم را نگران کرده است. امروز مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه در نامه‌ای به سرپرست این تیم کاظم محمودی خواست درباره این مصدومیت‌های سریالی پس از مشورت با سرمربی، تیم پزشکی و بدنساز تیم، گزارش دقیق و کارشناسانه‌ای به او ارائه دهد.  

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-02-01 18:44:00
نظر دهید

۲ نظر
آنتي شومن واقعي
پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۰۳
چوب خدا صدا نداره! اينها مکافات بازيکن دزدي و دردبه در کردن بازيکنان سرباز ترتر بعد از پايان سربازيشون مثل نوالهيه! بکشيد که حقتونه!
۲ ۱
امید از تفت
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۰۲:۳۲
لنگ و کیسه همانا بترسید از عذاب الهی که بر سر شما نازل شود و شما گور به گور شده ها را ببلعد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر