فهرست
تبعیض جنسیتی آستان قدس؛ ممنوعیت زنان شورا!
تبعیض جنسیتی آستان قدس؛ ممنوعیت زنان شورا!

تبعیض جنسیتی آستان قدس؛ ممنوعیت زنان شورا!

آی‌اسپورت-  آستان قدس رضوی برای دیدار افتتاحیه ورزشگاه امام رضا (ع) دو عضو زن شورای شهر مشهد را دعوت نکردند. درحالی که قرار است ورزشگاه امام رضا (ع) تا ساعاتی دیگر با برگزاری یک دیدار فوتبال، پس از وقفه‌ای طولانی نسبت به روز افتتاح در چهارشنبه آخر سال 1395، افتتاح شود، اما رفتار عجیب آستان قدس در دعوت از اعضای شورای شهر مشهد، حاشیه جدیدی را برای این بازی به وجود آورده‌ است.

داستان از این قرار است که تربیت‌بدنی آستان قدس رضوی از 13 عضو شورای مشهد دعوت کرده تا در دیدار افتتاحیه میان منتخب مشهد و تیم کربلا به ورزشگاه بیایند، اما روی نام دو عضو زن شورای شهر مشهد خط قرمز کشیده‌ است و از "شهناز رمارم" و "بتول گندمی" دعوتی به عمل نیامده‌.

نکته جالب توجه اینکه پیش از این برای دیداری به مراتب بزرگ‌تر مثل دیدار ایران و سوریه در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه، طیبه سیاوشی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، بدون هیچ مشکلی دیدار را از جایگاه ویژه تماشا کرد.

در هفته‌های گذشته حضور زنان ایرانی در ورزشگاه‌ها به موضوع داغ روز تبدیل شده، عجیب است که مسئولان آستان قدس با چه استدلال و توجیهی حتی از ورود منتخبین مردم مشهد در شورای شهر ممانعت به عمل آورده‌اند.

۶ ۷  
آی اسپورت
2017-09-16 15:34:00
نظر دهید

۷ نظر
امید از تفت
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۵۱
کار درستیه. یعنی مردها اینقدر مردی و مردانگی و اعتماد به نفسشون را از دست دادند که فقط میخوان آویزون زنها بشوند. بابا خجالت بکشید. یه ذره مردی را از خروس یاد بگیرید.
مهدی
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۳۹
تو چندچندی با خودت؟بسکی اراجیف بافتی و کسی جوابتو نداد پیش خودت فکر میکنی تئوریسینی؟!نه عزیزم.گاهی بقیه حوصله ندارن حواب آدمای حقیر رو بدن.من هم حوصله نداشتم ولی بخاطر اینکه امر بهت مشتبه نشه گفتم دوخط بنویسم.امیدوارم خف کار کنی دیکه
ss
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۵۴
مرده شور مردونگیت رو ببرن ، که فقط مردونگی رو به این چیزا میبینی
اسحاق
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۳۸
عجب خیری............
حالا انگار همه زنان نماینده مجلس و شورای تهران بازی تیم ملی رو ازادی وی ای پی می بینن برو جمع کن پیست اسپرت
الان دکتر قلابیتون دوباره می خواهد دست بگیره .....
اگه مردید ازادی رو از همون تهران شروع کنید برا انتخابات بعدی مشهد سوژه داشته باشین
عباس
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۱۲
والا همبنو بگو انگار همه ایران آزاده فقط مشهد ازاد نبست اینجوری تیتر زده ,یه عده جو زده نون ندارن بخورن دنبال حقوق زنان افتادن ,شما دنبال جوونای بیکار باش بعد بیا از حقوق خانوما دفاع کن ما هم حمایت میکنیم
۵
اقای تاج هستم تو فدراسیون
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۴۴
عجیب ترین کشور دنیا هستیم تو این مساعل
۵
عباس
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۱۰
حالا نکه بقیه کشور رو دولت آزاد گذاشته و خانوما میتونن بیان ورزشگاه اینجوری تیتر زدی واسه آستان قدس .
تو سایت ورزشی تیتر های سیاسی میزنن و بعد میگن فوتبال سیاسی نیست ,بخدا فوتبال ته سیاسته
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر