فهرست
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

آی اسپورت – اولین خبری که می خواهیم به آن اشاره کنیم آمار جالب استقلال جلوی صباست. پیروزی دیروز استقلال مقابل صبا باعث شد که روند شکست ناپذیری آبی ها جلوی حریفشان ادامه پیدا کند. استقلال 13 بازی با صبا داشته که در این 13 دیدار 7 برد و6 مساوی به دست آورده و 17 گل زده و تنها 7 گل دریافت کرده است.

لک به دنبال لژیونر شدن

حامد لک که دیروز با وقت تلف کردن هایش یکی از چهره های حاشیه ای بازی استقلال و صبا بود شایعه داشتن پیشنهاد از لیگ سوئد را تائید کرده و گفته: من پیشنهاد جدی از کشور سوئد دارم و پیگیر شرایط آنجا چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ امکانات هستم و تلاشم این است که به آن باشگاه بروم.

تکذیب درگیری در تمرین استقلال

چند روز قبل خبر عجیبی از تمرین استقلال به بیرون درز شد مبنی بر اینکه بهنام برزای و محمد خرمگاه با هم درگیری لفظی پیدا کرده اند. همان زمان برزای این خبر را رد کرد و دیروز هم مربی استقلال آن را تکذیب کرد. خرمگاه گفت: هیچ درگیری ای در میان نبود و متاسفانه این موضوع را شلوغ کرده بودند. او اعتراضی کرد ما هم خیلی راحت و طبق روال عادی وی را جریمه کردیم.

حضور در استادیوم بعد از 20 سال

بدون شک مهم ترین تماشاگر بازی دیروز استقلال و صبا در جام حذفی علی پورحیدری فرزند منصورخان بود که از نزدیک اولین بازی استقلال بعد از فوت پدر محبوبش را دید. پورحیدری درباره حضورش در استادیوم به خبرنگاران گفت: باشگاه استقلال محبت کرد و من را برای این بازی دعوت کرد. تقریبا 20 سال بود که به استادیوم نیامده بودم اما امروز با دعوت باشگاه آمدم. از همه مردم ممنونم که سنگ تمام گذاشتند، همین طور آقای افتخاری، منصوریان و دیگر عوامل باشگاه که به بنده لطف داشتند.

حاج محمدی جایی نمی رود

امروز اکثر اخبارمان از استقلال است. امین حاج محمدی که دیروز عنوان گرانترین تماشاگر لیگ را از عادل فردوسی پور دریافت کرد، امسال در استقلال می ماند و حقوق میلیاردی اش را می گیرد. با اینکه شایعاتی در مورد جدایی او از استقلال به گوش می رسید اما این مدافع سکونشین گفته که تا پایان فصل در استقلال می ماند و بعد از آن در مورد آینده اش تصمیم می گیرد.

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2016-11-19 06:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر