فهرست
حاشیه در تیم ملی: کلاهبرداری 2 میلیاردی
حاشیه در تیم ملی: کلاهبرداری 2 میلیاردی

حاشیه در تیم ملی: کلاهبرداری 2 میلیاردی

آی اسپورت - در این سال‌ها، کم خبر عجیب و غریب درباره کلاهبرداری از فضای ورزش نشنیده‌ایم. از ماجرای دریافت رقم‌های ۱۰ میلیونی برای بردن جوان‌ها به تیم‌های مختلف بگیرید تا کلاهبرداری از طرفداران به دلیل شباهت به بازیکنان. این چیزها در فوتبال هست و ظاهراً ادامه هم خواهد داشت اما جالب‌ترین موردی که به آن برخورده‌ایم، تلاش یک ‌فرد نزدیک به بازیکنان ملی‌پوش برای کلاهبرداری از چند هوادار ثروتمند است.

دو بازیکن تیم ملی که در اروپا حضور دارند، اخیراً تصاویری از یک دوست مشترک خود منتشر می‌کنند. البته معمولاً تصاویر این ‌فرد در استوری آنها دیده می‌شود. یکی از این بازیکنان هم اخیراً در سفری که داشت، تصاویری از این ‌فرد منتشر کرد و به نوعی به هوادارانش گفت اگر با او کار دارند، بهتر است از طریق این‌ فرد ارتباط بگیرند.

اما درباره این دوست مشترک دو بازیکن تیم ملی، تا دل‌تان بخواهد، حاشیه زیاد است. این ‌فرد با استفاده ابزاری از نام این دو بازیکن که معلوم نیست خودشان موافق هستند یا نه، علاوه بر اینکه با بعضی هواداران ارتباطات عجیب و غریبی می‌گیرد، وعده و وعیدهای عجیب‌تری می‌دهد و حتی آنها را دعوت به سرمایه‌گذاری می‌کند! آخرین نمونه فعالیت این ‌فرد، دعوت به مشارکت یک خانم هوادار برای سرمایه‌گذاری ۲ میلیارد تومانی بوده است. دوست مشترک آن دو بازیکن معروف پس از آنکه توانست با این خانم ارتباط بگیرد و مدام وعده دیدار یکی از این بازیکنان را به آنها بدهد، حرف از یک سرمایه‌گذاری بزرگ زد. او گفت این دو بازیکن قصد دارند یک مجتمع ورزشی بسازند که اکثر امکانات را در اختیار دارد. فردی می‌گوید یکی از بازیکنان ملی‌پوش حتی در جریان وعده‌های دروغین این ‌فرد به آن هوادار بوده است اما به نظر نمی‌رسد آن بازیکن بخواهد با چنین اشتباهی اعتبار خود را به حراج بگذارد.

در هر صورت ماجرای سرمایه‌گذاری و تلاش برای کلاهبرداری دومیلیاردی از آن هوادار و البته چند هوادار دیگر مثل بمب صدا کرده و حتی بعضی از بازیکنان تیم ملی هم از ماجرا باخبر شده‌اند. آن دو بازیکن معروف اما ظاهراً با وجود شایعات همچنان با این ‌فرد ارتباط دارند و ترجیح می‌دهند او پاره‌ای از کارها را برای‌شان انجام دهد. در هر صورت فوتبالی‌ها می‌گویند متوجه چند مورد از تلاش‌های این ‌فرد برای کلاهبرداری شده‌اند و از هواداران هم می‌خواهند اگر کسی چنین وعده‌هایی به آنها می‌دهد، توجه نکنند!

 

 

خبرورزشی

۲ ۷  
آی اسپورت
2017-07-17 18:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
پدرام
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۲۰:۱۶
اسمشون چیه خوب ؟؟؟اسمشون رو بگو بدونیم سر ماهم کلاه نره
۲
پدرام
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۲۰:۱۶
اسمشون چیه خوب ؟؟؟اسمشون رو بگو بدونیم سر ماهم کلاه نره
۱
بابک
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۲۰:۳۹
این چه طرز خبر نوشتنه؟؟؟ دوست مشترک آن دو بازیکن چیه؟؟؟ یا خبر ننویس یا یجور بنویس مخاطب رو دچار سردرگمی نکن
۵
ع ع ب
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۳
اون دو تا بازیکن احیانا میم شین و کاف الف نیستن ؟؟
۲
ولی غلامی
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۲۳:۱۴
مسعود شجاعی ، کریم انصاری فرد
۱
مهرداد
سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶، ۰۸:۲۳
شایدم، سین الف و سین عین باشه!!
آرش
سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶، ۰۹:۵۰
یعنی من میمیرم برای خبرهای بی سرو ته شما، آخه آدم حسابی این چه جور خبر رسانیه؟ باید در کنار خبرتون موسیو پوارو یا میس مارپل یا در بدترین حالت کارآگاه اوصیا رو بفرستید که بتونیم این راز بزرگ رو کشف کنیم!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر