فهرست
AFC دبه کرد؛ میزبانی ایران بررسی می‌شود!
AFC دبه کرد؛ میزبانی ایران بررسی می‌شود!

AFC دبه کرد؛ میزبانی ایران بررسی می‌شود!

آی اسپورت - نمایندگان باشگاه‌ها، فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش هفته گذشته در سفری به مالزی و جلسه با مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا تضمین گرفتند که بازی‌های چهار باشگاه ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا در کشور خودمان برگزار شود. پیش از این AFC اعلام کرده بود بازی تیم‌های ایرانی بعد از بررسی شرایط امنیتی به کشورمان می‌رسد. با این حال بعد از جلسه‌ای که در مالزی برگزار شد، مسئولان وزارت ورزش و باشگاه‌ها از دستاورد بزرگی یاد کردند که این دستاورد برداشتن شرط کنفدراسیون فوتبال آسیا و برگزاری بازی‌های خانگی در ایران بدون شرط امنیتی بود.

با گذشت تنها یک هفته از این اتفاق و صعود شهر خودرو و استقلال ایران به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز با انتشار اطلاعیه‌ای زیر قول خود زد و اعلام کرد که شرط امنیتی پابرجاست. AFC در این ارتباط نوشت که سه بازی اول تیم‌های ایرانی در زمین حریف برگزار می‌شود ولی برای بازی‌های برگشت ارزیابی‌های امنیتی از میزبانی ایران دوباره صورت می‌گیرد!

۲ ۲  
آی اسپورت
2020-01-29 15:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مهدی
چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸، ۱۶:۱۲
این بی شرف ها رو میسپارم به خدا و ویروس کرونا . این شاالله این ویروس کل ورزششون رو تعطیل خواهد کرد
رضا
چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸، ۱۷:۱۶
وقتی بازی های پلی آف و دور رفت در کشور بی طرف باشد مشخصه که برگشت هم به همین صورت برگزار میشه با این تفاوت که دیگه انصرافی در کار نخواهد بود و مثل برجام تا کمر کلاه سر ایران رفته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر