فهرست
فاجعه؛ ۳۶ میلیارد تومان پول مربی برای ۱۸ ماه!
فاجعه؛ ۳۶ میلیارد تومان پول مربی برای ۱۸ ماه!

فاجعه؛ ۳۶ میلیارد تومان پول مربی برای ۱۸ ماه!

آی اسپورت - شاهکار‌های مدیریتی در فوتبال ایران کماکان ادامه دارد و فقط معطوف به ماجرای فدراسیون فوتبال و ویلموتس نمی‌شود. طبق حکم فیفا، پرسپولیس باید ۲۰ میلیارد به برانکو و ۱۶ میلیارد تومان به کالدرون بدهد که می‌شود ۳۶ میلیارد تومان برای ۱۸ ماه مربیگری این دو نفر! البته مورد برانکو خیلی فرق می‌کند. او حدود ۴/۵ سال در پرسپولیس کار کرد که انصافاً موفق بود و باید پولش را بدهند نه اینکه ۱۳۰۰ صفحه علیه او بنویسند، اما سؤال محترمانه هواداران پرسپولیس و مردم عادی از ایرج عرب، محمدحسن انصاری‌فرد و بقیه مدیران پرسپولیس این است که چرا زودتر پول این دو مربی را ندادید که کار به امروز و دلار ۲۱ هزار تومانی نکشد؟ حالا برانکو که هیچ، مشکل کالدرون با نصف این ۱۶ میلیارد حل می‌شد. حتی در یک مقطع مدیر برنامه‌های او مصاحبه کرد و گفت حاضریم با پرسپولیس توافق کنیم، اما خب سر دوستان جای دیگری گرم بود و شاید داشتند پول بازیکنان را می‌دادند که اعتصاب نکنند و حالا باید چند برابر به کالدرونی پول بدهند که کلاً ۱۶ هفته روی نیمکت پرسپولیس بود. چیزی شبیه استراماچونی که ۱۳ هفته در لیگ برتر روی نیمکت استقلال نشست و حالا کل پول ۲ سالش را می‌خواهد.

حداقل انتظار هواداران پرسپولیس و استقلال این است؛ مدیرانی که با کالدرون و استراماچونی قرارداد بستند و مدیرانی که بعداز آن‌ها آمدند، خیلی شفاف توضیح بدهند که چرا این اتفاق افتاد و چرا حالا آبی و قرمز باید چند برابر پول بدهند و تازه استرس جریمه دیرکرد و خطر حذف احتمالی از آسیا را هم به جان بخرند؟ آیا مشکل خاصی وجود داشت که همان موقع با آن‌ها تسویه و حداقل توافق نشد؟ اگر پول نداشتید، خب حداقل می‌توانستید همین‌جا که بودند، با آن‌ها توافق کنید و زمان بخرید... که خب این کار را هم نکردید.

 

خبر ورزشی 

۳ ۱  
آی اسپورت
2020-07-08 08:59:00
نظر دهید

۱ نظر
ارش
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹، ۱۲:۲۷
عزیزم چی رو توضیح بدن؟ مگه اشتباهی تو کارشون انجام دادن؟ همشون به قصد دزدی و دلالی و هاپولی میان، همین کار رو هم انجام میدن، چه اشتباهی؟
انصاریفرد جاکش دقیقا اومد جیبش رو پر کرد و رفت، هیچ هدف دیگه ای هم نداشت.
آلت تو اول تا آخر هیئت مدیره های این دو تا تیم
هرچند اینا در ننشون هم بذاری، تهش هزار تومن بدی بهشون، هزاری رو رو چشمشون میدارن و میگن سمعا و طاعتا در پدر هم بذارید.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر