فهرست
جوانان استقلال روی سکو و نیمکت، دور از زمین/ بیخیال آینده
جوانان استقلال روی سکو و نیمکت، دور از زمین/ بیخیال آینده

جوانان استقلال روی سکو و نیمکت، دور از زمین/ بیخیال آینده

آی اسپورت- جوان گرایی و ساختن تیمی برای آینده؛ منصوریان از همان اولین روزهای حضورش روی نیمکت استقلال درباره این دو موضوع حرف زد. حالا 8 هفته از لیگ گذشته ولی اصلا خبری از فکر کردن به آینده نیست. جوانان استقلال در بهترین حالت نیمکت نشین می شوند و البته بیشتر اوقات جایی در فهرست 18 نفره ندارند. مثلا منصوریان روی نام علیرضا رمضانی خط قرمز کشید و او را قطعی از استقلال بیرون کرد تا میعاد یزدانی را بخرد و در لیست نگذارد. چرا با رمضانی این برخورد نشد که حداقل بماند و استقلال سالها بعد مجبور نشود برایش دست به جیب ببرد؟

 

محسن کریمی

اینکه چرا باید روی نیمکت باشد و هواداران 90 دقیقه نمایش روی اعصای جابر انصاری را ببینند را فقط منصوریان می داند. این درست که کریمی این فصل زیاد مصدوم شده ولی وقتی هم که بوده، مورد استفاده قرار نگرفته است.

 

بهنام برزای

حتی وقتی خسرو حیدری مصدوم می شود هم منصوریان به نورچشمی اش بازی می دهد درحالیکه برزای بازیکن همان پست است. برزای چند بازی در میان از بیرون لیست و سکو به داخل آن و نیمکت منتقل می شود. اگر گل برزای به پیکان نبود، حالا سرمربی استقلال دراگان اسکوچیچ بود و منصوریان مشغول کار دیگری بود.

 

امید نورافکن

فصل قبل به عنوان دفاع چپ بازی کرد و نوید تولد یک ستاره آینده دار را برای استقلال داد ولی این فصل در کنار برزای تبدیل شده اند به بازیکنانی که منصوریان، روی شان کار «کی روش»ی انجام می دهد.

 

حسین حسینی

مهدی رحمتی دروازه بان فوق العاده ای است و هیچکس او را نیمکت نشین نمی کند ولی دیگر در بازی برابر یک تیم دسته دومی که باید به حسینی میدان داد تا همه چیز یادش نرود.

 

فرشید اسماعیلی

با اضافه شدن حقدوست به ترکیب اصلی استقلال، به زودی روی نیمکت می رود درحالیکه رقم زننده نقطه عطف فصل استقلال بود با آن نمایش فوق العاده برابر پیکان.

 

مجید حسینی

کسی نمی گوید اشتباه نمی کند ولی او در ترکیب باشد و اشتباه کند بهتر است یا پادوانی یک میلیاردی که تنها تا پایان این فصل ماندنی است؟

۵ ۱  
آی اسپورت
2016-10-17 19:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ابوعطا
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۳۱
نویسنده‌ی عزیز،
معلومه از اینکه منصوریان بالاخره تونسته سر و سامانی به اوضاع استقلال بده و حرکت رو به جلویی داشته باشه خیلی خوشحال نیست!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر