فهرست
تراکتور ۱-۲ پدیده/ باز هم گربه سیاه
تراکتور ۱-۲ پدیده/ باز هم گربه سیاه

تراکتور ۱-۲ پدیده/ باز هم گربه سیاه

آی‌اسپورت- پدیده که همیشه از سرسخت‌ترین حریفان تراکتورسازی بوده این بار هم در تبریز با نتیجه 2-1 این تیم را شکست داد تا گربه سیاه سرخ‌های تبریز باقی بماند. 

هفته هفتم لیگ برتر؛ ساعت: 17:45؛ تاریخ: 96/06/31
استادیوم: یادگار امام تبریز
داور: حمید حاج‌ملک؛ کمک‌ها: محمدجواد مداح، علی‌اکبر نوری و سعاد وفاپیشه/ ناظر: فریدون اصفهانیان.


تراکتورسازی تبریز: فرزین گروسیان، محمدرضا مهدی‌زاده، محمد نادری، محمد ایران‌پوریان، محمد مسلمی‌پور(86- عارف آقاسی)، علی طاهران(85- فرزاد حاتمی)، مهدی کیانی، امیر نصرآزادانی، فاخر تهامی، مهدی شریفی و محمدرضا آزادی.
سرمربی: یحیی گل‌محمدی


پدیده مشهد: شهاب گردان، محمدحسین مرادمند(67- سید عبدالله حسینی)، محمدرضا خانزاده، مرتضی منصوری، معین عباسیان، اکبر ایمانی، اکبر صادقی، حسین مهربان(78- محمدمهدی مهدی‌خانی)، محمدرضا خلعتبری، امین قاسمی‌نژاد(88- محمداسماعیل نظری) و محمد قاضی

سرمربی: محمدرضا مهاجری

 

اخطار:علی طاهران(78) محمد نادری(80) از تراکتورسازی/ شهاب گردان(2+90) از پدیده

اخراج: محمدرضا خلعتبری(89) از پدیده

شرح گل‌ها


تراکتورسازی 0 - پدیده 1 (دقیقه 81: محمد قاضی): پنالتی به دست آمده برای پدیده را محمد قاضی موافق جهت گروسیان به سمت راست دروازه زد ولی شوت محکم او از زیر دستان دروازه‌بان تراکتور عبور کرد و تبدیل به گل اول مسابقه شد.

 

تراکتورسازی 0 - پدیده 2 (دقیقه 84: محمدرضا خانزاده): حرکت رو به عقب خانزاده از داخل به بیرون محوطه جریمه تراکتورسازی و شوت زمینی پای راست او به گوشه دروازه رفت تا پدیده دومین گل را در کمتر از سه دقیقه بزند.

 

تراکتورسازی 1 - پدیده 2 (دقیقه 2+90: محمد ایران‌پوریان): خطای هند منصوری یک پنالتی نصیب تراکتورسازی کرد که ایران‌پوریان توپ را به وسط دروازه زد تا اختلاف گل به حداقل برسد.


لحظات حساس

دقیقه 5:ارسال خطرناک آزادانی از جناح چپ زمین را گردان قبل از مهاجمان تراکتورسازی دفع کرد.

دقیقه 14: در حالی که کیانی به دلیل مصدومیت روی زمین افتاده بود، پدیده‌ای‌ها بدون توجه به او حمله خود را ادامه دادند ولی پاس به عقب خلعتبری و شوت صادقی را گروسیان در دو مرحله جمع کرد.
دقیقه 15: اشتباه خانزاده و توپ‌ربایی خوب آزادی موقعیت تک به تک بسیار خوبی برای این مهاجم جوان تراکتورسازی فراهم کرد اما شوت او را گردان به خوبی مهار کرد.

دقیقه 27: عباسیان با پاس چیپ مهربان را صاحب موقعیت کرد ولی نفوذ و پاس در عرض او به مقابل دروازه تراکتورسازی را نادری دور کرد.

دقیقه 33: تراکتوری‌ها یک حمله جدی ترتیب دادند که مرادمند توپ را روی هوا دفع کرد.
دقیقه 34: ایران‌پوریان بعد از یک مکث پاس در عمق خوبی به تهامی داد اما ضربه این بازیکن عرض زمین را طی کرد و به اوت رفت.

دقیقه 39: شوت قاضی از پشت محوطه جریمه تراکتورسازی بدون اینکه خطر جدی روی دروازه این تیم به وجود بیاورد راه اوت را در پیش گرفت.

دقیقه 42: گروسیان شوت پشت محوطه قاضی را در دو مرحله جمع کرد.
دقیقه 44: ایران‌پوریان بعد از حرکت پا به توپ سریع در میانه زمین به آزادی پاس داد اما گردان سریع‌تر از او به توپ رسید و توپ را در اختیار گرفت.
دقیقه 1+45: گردان بالاتر از شریفی توپ را جمع کرد تا خط از مقابل دروازه پدیده دفع شود.

دقیقه 49: ارسال منصوری و ضربه سر قاضی با اختلاف کمی از کنار دروازه تراکتورسازی راهی اوت شد.

دقیقه60: در یک حمله پر تعداد توسط تراکتوری‌ها، شریفی توپ را به فاخر تهامی رساند اما این بازیکن در حالی که می‌توانست دیگر بازیکنان را صاحب موقعیت کند با یک شوت نه چندان جالب توپ را به مدافعان پدیده کوبید.

دقیقه 68: شوت قاسمی‌نژاد به تیرک دروازه تراکتورسازی برخورد کرد ولی وارد دروازه نشد تا بازی بدون گل در جریان باشد.
دقیقه 72: نزدیک بود مسلمی‌پور به اشتباه سانتر عباسیان را وارد دروازه تراکتور کند که با خوش‌شانسی او و این تیم توپ به اوت رفت.

دقیقه 83: پاس به عقب قاضی و شوت صادقی به نادری برخورد کرد و دفع شد.
دقیقه 84: شوت صادقی را گروسیان به خوبی برگشت داد تا دروازه تراکتور برای دومین بار باز نشود.

 

در حاشیه


* نیکمت‌نشینی فرزاد حاتمی از نکات قابل توجه ترکیب تراکتورسازی است.
* محمدرضا ناصحی قبل از شروع مسابقه در زمان گرم کردن به دلیل مصدومیت از ترکیب خارج شد تا حسین مهربان جایگزین او شود.
* تماشاگران تراکتورسازی پیش از آغاز بازی تمام بازیکنان این تیم و به ویژه محمد ایران‌پوریان که سی‌اُم شهریورماه، سالروز تولدش بود را تشویق کردند.

* در دقیقه 14 بازیکنان پدیده بدون توجه به آسیب دیدگی کیانی که در محوطه جریمه خودی روی زمین افتاده بود، حمله کردند که این مسئله موجب اعتراض تماشاگران تراکتورسازی شد.

* در اواخر نیمه اول ارتباط تلویزیونی با ورزشگاه یادگار امام قطع شد که این اتفاق برای دومین بازی متوالی رخ داد؛ قطع شدن نیمی از برق استادیوم که البته خللی در نور پروژکتورها ایجاد نمی‌کند علت این حادثه عنوان شده است.
* گل‌محمدی در اواخر نیمه اول روی یک صحنه که خطای پشت محوطه به سود پدیده اعلام شد به داخل زمین آمد تا اعتراض خود را نشان دهد.

* در دقیقه 89 خلعتبری با حرکت تکنیکی قصد داشت پاس دهد که ایران‌پوریان چنین اجازه‌ای به او نداد؛ در ادامه خلعتبری با حرکتی عجیب به سینه مدافع راست تراکتور ضربه زد تا داور با کارت قرمز او را جریمه کند؛ این بازیکن پدیده برای بیرون رفتن، طول زمین را طی کرد و دو دقیقه‌ای اتلاف وقت داشت.

۱۳ ۲  
آی اسپورت
2017-09-22 19:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
یاشار تبریزلی
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۴۴
فدای سرتون!
همینکه استقلال قعر جدوله همینکه پرسپولیس هم زمینگیر شده همینکه سپاهان هم به خفت افتاده برای ما کافیه
این تیم بعد از نیم فصل همون تراختور باستانی حماسی سلحشوری مثل گلادیاتور ها خواهد شد و مثل همیشه همتونو میسوزونه
۲ ۱
آذربایجان سئوگیسی تراختور
يكشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۲۷
بیکاری هم بد دردیه...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر