فهرست
ویدال: رسانه‌ها دروغ می‌گویند
ویدال: رسانه‌ها دروغ می‌گویند

ویدال: رسانه‌ها دروغ می‌گویند

آی اسپورت- پیشتر گزارش شده بود که ملی‌پوش شیلیایی یوونتوس در یک زدوخورد در یک کلوپ شبانه حضور داشته و باشگاه به همین دلیل او را جریمه کرده است. اما این بازیکن 27 ساله امروز با انتشار بیانیه‌ای در حساب توییتر خود این گزارش‌ها را تکذیب کرد و گفت به باشگاه و تیم ملی متعهد است. ویدال که همچنان با مصدومیت زانوی خود دست به گریبان است، بازی شنبه‌ی تیمش برابر ساسولو که به تساوی 1-1 انجامید را نیز از دست داده است.

 

«پیرو به‌اصطلاح \'اطلاعاتی\' که در چند روز اخیر در رسانه‌ها منتشر شده، می‌خواهم چند چیز را روشن کنم. رابطه‌ی من با همه در یوونتوس خوب است؛ هم‌تیمی‌هایم، کادر فنی و مدیران به من اعتماد دارند و من هم به آن‌ها اعتماد دارم. باشگاه مرا جریمه نکرده است. گزارش‌هایی که در این باره وجود دارند، پر از خطا  هستند و در بسیاری از موارد با سوءنیت نوشته شده‌اند.»

 

«زانوی من بسیار خوب است. با کار سخت به بهترین فرم فیزیکی خودم خواهم رسید، اما من در حال بازتوانی از یک عمل جراحی هستم و بنابراین نتوانسته‌ام مثل هم‌تیمی‌هایم برنامه‌ی تمرینی پیش‌فصل را تکمیل کنم. من 100 درصد به باشگاهم و به شیلی تعهد دارم. امیدوار ام با هر دو تیم موفق به فتح عناوین قهرمانی بشوم. امیدوار ام توانسته باشم اطلاعات درستی را در اختیار همه قرار بدهم. مطمئن ام که افراد بدخواه به دروغ گفتن ادامه می‌دهند، اما من نمی‌توانم کاری برای اجتناب از آن انجام بدهم.»

     
آی اسپورت
2014-10-19 17:53:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر