فهرست
هلاس ورونا 1-3 میلان؛ برتری روسونری با دو گل از کیسوکه هوندا
هلاس ورونا 1-3 میلان؛ برتری روسونری با دو گل از کیسوکه هوندا

هلاس ورونا 1-3 میلان؛ برتری روسونری با دو گل از کیسوکه هوندا

آی اسپورت- در چارچوب هفته‌ی هفتم رقابت‌های سری آ ایتالیا تیم‌های آث‌میلان و هلاس ورونا در ورزشگاه مارک‌آنتونیو بنته‌گودی شهر ورونا به مصاف هم رفتند که در نهایت روسونری با یک گل به خودی از رافائل مارکز و دو گل از کیسوکه هوندا در برابر تک‌گل نیکولاس لوپس از سد حریف خود گذشت.


روسونری به روند رو به جلوی خود پس از شکست در برابر یوونتوس ادامه داد. میلانی‌ها پیش از وقفه‌ی بازی‌های ملی در برابر کیه‌وو رقیب همشهری ورونا پیروز شده بودند و امروز هم به لطف گل به خودی رافائل مارکز مدافع برزیلی ورونا و دو گل از هوندا سه امتیاز ارزشمند و حساس را به‌دست آوردند. دو تیم پیش از شروع این مسابقه شانه‌به‌شانه‌ی همدیگر با 11 امتیاز در میانه‌ی بالایی جدول قرار گرفته بودند.

 

اما برتری میلان در این بازی خیلی زود و در دقیقه‌ی 21 رقم خورد. سانتر بی‌هدف آباته به جایی رفت که هیچ بازیکنی از میلان حضور نداشت و این مدافع برزیلی فرصت کافی برای کنترل توپ و دفع آن در اختیار داشت. با این حال او توپ را سر ضرب وارد دروازه‌ی خودی کرد و دروازه‌بان که در جا خشکش زده بود هم نتوانست حرکتی در دفع توپ انجام بدهد. اما شش دقیقه‌ی بعد پاس استفان الشعراوی از خط هافبک و دفاع ورونا گذشت و در محوطه‌ی جریمه به کیسوکه هوندا رسید تا او با یک ضربه‌ی پای چپ دروازه‌ی میزبان را برای دومین بار باز کند.

 

سومین گل میلان روی یک ضدحمله در دقیقه‌ی 56 رقم خورد. عادل رامی توپ را در میانه‌ی میدان به هوندا رساند و او با پیشی گرفتن از مدافع مستقیم خود در نهایت دروازه را برای بار سوم باز کرد. اما ورونا از پا ننشست و سرانجام تلاش این تیم در دقیقه‌ی 87 ثمر داد. نیکولاس لوپس بازیکن جوان اوروگوئه‌ای این تیم، توپی را از ونجلیس موراس دریافت کرد و با یک ضربه از لبه‌ی محوطه‌ی جریمه دروازه‌ی آبیاتی را باز کرد. رافا مارکز که با یک گل به خودی در یک صحنه‌ی غیرحساس شالوده‌ی تفکرات تیمش را به هم ریخته بود در دقیقه‌ی 93 با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد تا شبی کابوس‌وار را پشت سر گذاشته باشد.

 

میلانی‌ها با این سه امتیاز 14 امتیازی شدند و حالا در آستانه‌ی دیدار هفته‌ی بعد با فیورنتینا به رده‌ی چهارم جدول رده‌بندی صعود کرده‌اند. ورونا نیز با همان 11 امتیاز و پیش از دیدار حساس تیم‌های اینتر و ناپولی در رده‌ی هفتم جدول جای گرفته است.

     
آی اسپورت
2014-10-19 19:58:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر