فهرست
تمجید پیپو اینزاگی از هوندا و اسین
تمجید پیپو اینزاگی از هوندا و اسین

تمجید پیپو اینزاگی از هوندا و اسین

آی اسپورت- در دیدار امشب دو تیم آث‌میلان و هلاس ورونا در هفته‌ی هفتم سری آ که در ورزشگاه بنته‌گودی شهر ورونا برگزار می‌شد، میلان با نتیجه‌ی 1-3 از سد حریف خود گذشت. گل اول این دیدار را رافائل مارکز مدافع برزیلی ورونا به اشتباه درون دروازه‌ی خودی جای داد و پس از آن کیسوکه هوندا بازیکن ژاپنی میلان دو گل دیگر به ثمر رساند و گل دقایق پایانی لوپس نیز تنها از تلخی شکست میزبان کم کرد. این پیروزی و سه امتیاز ارزشمند، میلان را در پایان هفته‌ی هفتم تا رده‌ی چهارم جدول رده‌بندی بالا برد و این تیم حالا با 16 گل زده بهترین خط حمله‌ی سری آ را در اختیار دارد. همچنین هوندا نیز 6 گله شده و همراه با کارلوس تبس در صدر جدول گلزنان قرار گرفته است.

 

پیپو اینزاگی سرمربی میلان پس از این دیدار می‌گوید: «ما امروز خیلی خوشحال ایم، با وجود این‌که بازیکنان مهمی را در اختیار نداشتیم اما عملکردی عالی را از خودمان به نمایش گذاشتیم. می‌خواهم از مایکل اسین تعریف کنم، که در این فصل زیاد به میدان نرفته، اما بازی او مثال‌زدنی بوده است. اما در شروع تابستان هم از هوندا صحبت کردم، در نتیجه می‌دانستم او به این‌جا می‌رسد. من به دنبال یک بازیکن چپ‌پا برای سیستم 3-3-4 می‌گشتم و هر چه زمان گذشت فهمیدم هوندا همانی‌ست که می‌خواهم. او تکنیکی‌ست، اما قدرت بدنی عالی و دوندگی بسیار زیادی هم دارد. این یک پیروزی عالی بود، باید از آن لذت ببریم، اما من در حال حاضر به بازی با فیورنتینا چشم دوخته‌ام.»

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-19 20:50:19
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳، ۰۴:۱۶
نگاه کنید تفاوت بین قیافه ى اینزاگى با هـوندا رو !!!!! صورت خوشکل خوب چیزیه ، حالا نه در حد اینزاگیه ایتالیایى ، ولى معمولیش خوبه ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر