فهرست
سیمئونه: گریزمان در تیم ما نقشی کلیدی خواهد داشت
سیمئونه: گریزمان در تیم ما نقشی کلیدی خواهد داشت

سیمئونه: گریزمان در تیم ما نقشی کلیدی خواهد داشت

آی اسپورت- بازی امروز دو تیم اتلتیکو مادرید و اسپانیول به برتری 0-2 مادریدی‌ها انجامید. گل تیاگو در نیمه‌ی اول و پس از آن گل ماریو سوارس در دقیقه‌ی 71 سه امتیاز را برای اتلتیکو تضمین کرد و گریزمان که در نیم ساعت پایانی وارد زمین شده بود می‌توانست حساب کار را به 0-3 افزایش دهد، اما ضربه‌ی او به تیرک دروازه برخورد کرد. آنتوان گریزمان فرانسوی پس از جدایی دیگو کاستا در این تابستان با مبلغ 30 میلیون یورو از اسپانیول به مادرید آمد و حالا سیمئونه از خلاقیت مهاجم تیمش تمجید می‌کند.

 

«او خیلی خوب بازی کرد. او تحرک بالایی داشت و مدام جابه‌جا می‌شد. او بین خطوط رفت تا امکانات متفاوتی را در اختیار ما بگذارد و خیلی به گل زدن نزدیک شد. با جدیتی که او امروز از خود نشان داد و نحوه‌ی بازی‌ای که از او در بازی‌های دیگر هم دیده بودیم، می‌شود گفت به‌زودی گل‌های زیادی را برای تیم خلق خواهد کرد. ما به گل‌های او نیاز داریم. او دارد سخت کار می‌کند و من فکر می‌کنم دیر یا زود پایش به گلزنی باز می‌شود.»

 

اتلتیکو 60 درصد زمان بازی را در اختیار خود داشت و در طول 90 دقیقه تنها یک بار به حریف اجازه داد تا ضربه‌ای را به سمت دروازه‌اش روانه کند. سیمئونه که از این نمایش بسیار خشنود است در این باره می‌گوید: «تیم ما امروز خوب حمله کرد و وقتی شما حمله می‌کنید، سخت‌ترین چیز این است که خوب هم دفاع بکنید. اما وقتی ما حمله می‌کردیم، خوب دفاع می‌کردیم و این به ما امکان می‌داد تا زمان بیشتری را در نیمه‌ی زمین حریف بازی کنیم.»

     
آی اسپورت
2014-10-19 21:43:12
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر