فهرست
زوبی زارتا: پیروزی در برابر رئال مادرید از رکوردشکنی مسی مهم تر است
زوبی زارتا: پیروزی در برابر رئال مادرید از رکوردشکنی مسی مهم تر است

زوبی زارتا: پیروزی در برابر رئال مادرید از رکوردشکنی مسی مهم تر است

آی اسپورت- مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا گفت که پیروزی در برابر رئال مادرید خیلی مهم تر از این است که مسی بهترین گلزن تاریخ لالیگا شود. ستاره آرژانتینی با گلی در دیدار تیمش در برابر آیبار زد به رکورد 250 گل رسید و این در حالی است که تلمو زارا سالهاست با 251 گل این رکورد را در اختیار دارد. حالا مسی این شانس را دارد تا با گلزنی در برابر رقیب دیرینه تبدیل به بهترین گلزن تاریخ لالیگا شود. با توجه به 4 امتیاز اختلاف دو رقیب دیرینه در صدر جدول حالا بارسا این شانس را دارد تا با پیروزی در سانتیاگو برنابئو اختلاف امتیازش را در صدر جدول افزایش دهد. اما زوبی زارتا نگران است که حواشی اجازه ندهد که بارسا به این پیروزی دست یابد.

او گفت:\" دوست دارم که در سانتیاگو برنابئو پیروز شویم و برای رسیدن به این مهم باید گل بزنیم. اما لازم نیست به او موضوع فکر کنیم که مسی باید در برنابئو رکورد زارا را بزند. لئو باید برای پیروزی بازی کند نه برای رکوردشکنی. در بازی با آیبار او موقعیت های زیادی برای مهاجمین ما خلق کرد. همان طور که پیش از این هم این کار را انجام داده بود و در نهایت یک گل مهم هم به ثمر رساند.\"

در این ال کلاسیکو لوئیس سوارس هم بعد از تمام شدن دوران طولانی محرومیتش می تواند بازی کند. در نیمه شب 25 اکتبر محرومیت او به پایان می رسد. اما زوبی زارتا گفت که نمی داند آیا انریکه بلافاصله از او در ترکیب اصلی استفاده خواهد کرد یا نه.

او در این باره گفت:\" خوشبختانه همه بازیکنان آماده و سرحال هستند و این که چه کسی بازی می کند یا نه بستگی به تصمیمات تاکتیکی سرمربی تیم خواهد داشت.\"

پیش از ال کلاسیکو بارسا باید در لیگ قهرمانان به مصاف آژاکس برود و آبی اناری ها به دنبال این هستند که شکست در برابر پاریس سن ژرمن را در این دیدار جبران کنند.

     
آی اسپورت
2014-10-19 23:47:33
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر