فهرست
رافا بنیتس : ناپولی هنوز مدعی قهرمانی است
رافا بنیتس : ناپولی هنوز مدعی قهرمانی است

رافا بنیتس : ناپولی هنوز مدعی قهرمانی است

آی اسپورت- با وجود اینکه ناپولی 8 امتیاز از صدر جدول عقب افتاده است، سرمربی آنها اعتقاد دارد که آنها هنوز بخت این را دارند که اسکودتو را فتح کنند. مردان بنیتس امشب شانس این را داشتند که با پیروزی در زمین اینتر خودشان را به یوونتوس نزدیکتر کنند. اما با وجود این که در 11 دقیقه پایانی کایه خون دو بار آنها را پیش انداخت اما هر دو گل آنها توسط اینتری ها جبران شد. بنیتس اعتقاد دارد که تیمش به راحتی می تواند خودش را به بالای جدول رسانده و با یوونتوس رقابت کند.

این مربی اسپانیایی به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:\" ما پارسال نشان دادیم که می توانیم در بالای جدول رقابت کنیم. من از این تساوی ناراحت نیستم. این نتیجه برای ما در ورزشگاهی که بازی در آن دشوار است به دست آمد. من به این دلیل ناراضیم که ما دوبار از حریف پیش افتادیم و هر دوبار بلافاصله گل تساوی را دریافت کردیم. اما از بازی تیمم در نیمه دوم راضیم. در نیمه اول ما مطابق برنامه هایمان پیش نرفتیم اما در نیمه دوم شانس های بیشتری ایجاد کردیم. من دیدم که پاس های ما خیلی راحت برای ما شانس ایجاد می کرد زیرا اینتر ناهماهنگ بود.\"

دو گل کایه خون در این دیدار او را به همراه کارلوس تبس و کیسوکه هوندا به صدر جدول گلزنان سری آ فرستاد اما گونزالو ایگوائین که در این فصل هنوز نتوانسته در سری آ گلی به ثمر برساند باز هم نا کام ماند. ولی بنیتس معتقد است که او خیلی زود پایش به گلزنی باز خواهد شد:\" او در رقابتهای اروپایی برای ما گل زده است و در لیگ هم گل خواهد زد. او بازیکن بسیار مهمی برای ماست.\"

     
آی اسپورت
2014-10-20 09:16:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر