فهرست
سوارس: فکر می کردم دوران حرفه ای ام نابود شده است
سوارس: فکر می کردم دوران حرفه ای ام نابود شده است

سوارس: فکر می کردم دوران حرفه ای ام نابود شده است

آی اسپورت- لوئیس سوارس، مهاجم بارسا، اعلام کرد که پس از گاز گرفتن جورجیو کیه لینی، احساس کرد که دوران حرفه ای نابود شده است.

مهاجم اروگوئه ای در جام جهانی، شانه کیه‌لینی را گاز گرفت و با 4 ماه محرومیت از سوی فیفا روبرو شد که این محرومیت، هفته ی آینده به پایان خواهد رسید. با وجود محرومیت سوارز، او لیورپول را به مقصد بارسلونا ترک کرد و حالا در مصاحبه با کانال 3 کاتالونیا، عنوان کرد که نگران بوده که نتواند رویای بازی کردن در نوکمپ را تجربه کند.

او گفت:\" احساس کردم که فوتبالم را نابود کردم. در ابتدا نمی‌خواستم کسی چیزی بفهمد. خودم را با خانواده ام محبوس کردم ولی به کاری که کردم فکر کردم، عذرخواهی کردم و احساس شرم داشتم. وقتی بحث بارسا وسط آمد، پره (مدیربرنامه های سوارز و برادر پپ گواردیولا) با من تماس گرفت و گفت که انتقال قطعی شده، من گریه کردم زیرا در شرایط سختی زندگی می‌کردم و باشگاه به خوبی از من حمایت کرد. از این که آنها به من تعلق خاطر نشان دادند، خوشحال بودم ولی هنوز می‌ترسدیم که تبعات این اتفاق ممکن است انتقال را تحت شعاع قرار دهد.\"

سوارز سپس راجع به اولین بازی اش در ال کلاسیکو گفت:\" خودم را فرض نمی‌کنم که در حال بازی کردن هستم ولی به همراه هم تیمی هایم خودم را آماده می‌کنم.ولی شخصیت من به گونه ای نیست که از مربی بخواهم من را بازی دهد. از اینکه به انریکه بگویم می‌خواهم در برنابئو بازی کنم بدم می‌آید.\"

     
آی اسپورت
2014-10-20 11:09:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر