فهرست
نوری: پرسپولیس به من نیاز دارد/ هرطور شده به بازی سایپا می‌رسم
نوری: پرسپولیس به من نیاز دارد/ هرطور شده به بازی سایپا می‌رسم

نوری: پرسپولیس به من نیاز دارد/ هرطور شده به بازی سایپا می‌رسم

آی اسپورت- محمد نوری به دلیل دردی که از ناحیه شکم داشته از شب گذشته در بیمارستان بوده است. بازیکن پرسپولیس در خصوص مشکلی که برایش به وجود آمده و او در بیمارستان بستری شده است، می‌گوید: از ساعت یک بامداد امروز از معده‌درد خودم را بیمارستان رساندم و در ناحیه شکم درد شدیدی احساس می‌کردم.

نوری ادامه داد: از زمانی هم که به بیمارستان آمدم سونوگرافی و آزمایش خون انجام دادم اما هنوز مشخص نیست که مشکل درد شکم من چیست اما پزشکان گفته‌اند که مشکوک به آپاندیس هست و فعلاً در بیمارستان پارسیان بستری شده‌ام.

کاپیتان پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا به بازی مقابل سایپا که فردا برگزار می‌شود می‌رسد یا نه، افزود: تمام تلاشم را می‌کنم تا خودم را در این شرایط که پرسپولیس به من نیاز دارد به بازی برسانم. من همیشه برای پرسپولیس با تعصب بازی کردم و حتی در این شرایط هم دوست دارم برای تیمم به میدان بروم چرا که شرایط تیم حساس است و می‌دانم که به حضور من در این بازی نیاز هست و مطمئن باشید اگر پزشکان اجازه بدهند هرطوری شده خودم را به بازی فردا می‌رسانم.

نوری در پایان گفت: البته پزشکان به من گفته‌اند با این شرایط به بازی فردا نمی‌رسم اما مطمئن باشید اگر تا فردا ساعت 12 ظهر هم شرایط بازی به دست بیاورم خودم را به استادیوم آزادی می‌رسانم تا برای پرسپولیس بازی کنم چرا که دوست ندارم تحت هیچ شرایطی تیمم را تنها بگذارم.

     
آی اسپورت
2014-10-20 12:36:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر