فهرست
قوچان نژاد: در اردوی پرتغال فشار زیادی به بازیکنان آمد/ این اردو از هر لحاظ حرفه ای بود
قوچان نژاد: در اردوی پرتغال فشار زیادی به بازیکنان آمد/ این اردو از هر لحاظ حرفه ای بود

قوچان نژاد: در اردوی پرتغال فشار زیادی به بازیکنان آمد/ این اردو از هر لحاظ حرفه ای بود

آی اسپورت- مهاجم نوک تیم ملی ایران، از وضعیت اردوی پرتغال رضایت دارد. رضا قوچان نژاد در گفتگو با وبسایت رسمی فدراسیون، تاکید کرده که فشار این اردو زیاد بوده و بازی های تدارکاتی نیز توانسته اند به تیم کمک کنند. 

همه چیز حرفه ای بود

در این اردو 2 بازی تدارکاتی انجام دادیم که اولین بازی مقابل اشتوریل را بردیم. البته هدف اصلی کادرفنی در این بازی زیرنظر گرفتن همه بازیکنان بود که به همین دلیل در دو نیمه بازی با 2 ترکیب متفاوت بازی کردیم و بیشتر یک بازی تمرینی محسوب شد. همچنین بازی دوم مقابل بنفیکا بازی تمرینی خیلی خوبی انجام دادیم، بخصوص که این تیم در لیگ پرتغال در صدر است و تجربه حضور در لیگ قهرمانان اروپا را دارد. در این دیدار بازی خیلی خوبی به نمایش گذاشتیم و در همه دقایق بازی جنگیدیم. درکل در اردوی پرتغال از نظر زمین تمرینی، محل اقامت، تمرینات و همینطور بازی های تدارکاتی حرفه ای بود.

جوان ها پرانگیزه بودند

برای این اردو چند بازیکن جدید به تیم اضافه شدند که با اینکه جوان هستند اما هم از نظر بازی و هم به لحاظ اخلاقی بسیار خوب بودند. در تمرینات بسیار پرانگیزه بودند و به نکات اشاره شده از سوی بازیکنان و کادر فنی به خوبی گوش می دادند و بدون شک حضور این بازیکنان برای آینده تیم ملی بسیار مفید خواهد بود.

فشار زیادی به بازیکنان آمد

در اردوی پرتغال فشار زیاد و البته مناسبی به همه بازیکنان آمد و با توجه به اینکه متاسفانه فیفا دی قبلی را از دست داده بودیم، در این اردو سرمربی، وقت خیلی خوبی برای کار با بازیکنان داشت و همه تلاشمان را انجام دادیم. البته با توجه به نزدیکی جام ملتهای آسیا و بر اساس 2 بازی تدارکاتی که بیشتر تمرینی بود نمی توان سطح آمادگی تیم را سنجید. ان شاالله اردوی بعدی و همینطور بازی های تدارکاتی مقابل کره جنوبی و تیم های دیگر کمک خواهد کرد تا کاملا برای جام ملتها آماده شویم.

وضعیت الکویت خوب است

در تیم الکویت خوب کار می کنیم که باعث شده تا با 5پیروزی و 2تساوی، بدون باخت در رده دوم قرار گرفته باشیم. دو شب پیش هم بازی حساسی با النصر داشتیم و موفق شدم از روی یک ضربه کاشته با زدن یک گل به تیمم کمک کنم.

     
آی اسپورت
2014-10-20 12:46:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر