فهرست
راجرز: رونالدو و بیل می توانند در دوی 100 متر المپیک شرکت کنند
راجرز: رونالدو و بیل می توانند در دوی 100 متر المپیک شرکت کنند

راجرز: رونالدو و بیل می توانند در دوی 100 متر المپیک شرکت کنند

آی اسپورت- برندان راجرز، سرمربی لیورپول، در آستانه دیدار حساس تیمش مقابل رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا، با ستایش از کریس رونالدو و گرت بیل، آنها را با دونده های دوی 100 متر المپیک مقایسه کرد.

قرمزها بعد از یک پیروزی و یک شکست در دو دیدار اول شان در چمپیونزلیگ، در دیدارسوم باید میزبان رئال باشند و راجرز می داند که شاگردانش برای مهار ستاره های حریف کار دشواری در پیش خواهد داشت.

او به مارکا گفت:\" آنها استعدادهای فوق‌العاده ای در سرتاسر زمین دارد و همانطور که گفتید، بازیکنان تکنیکی دارند که در فضاهای کوچک خوب کار می‌کنند و وقتی فضا پیش رویشان باشد هم در ضد حملات خطرناک هستند زیرا بازیکنانی مثل رونالدو و بیل در این تیم توپ می‌زنند که می‌توانند در مسابقات دو ی 100 متر المپیک شرکت کنند.


رونالدو بازیکن فوق‌العاده ای است. تغییراتش طی چند سال اخیر او را به یک گلزن قهار تبدیل کرده و فوق‌العاده بوده است. البته که باید روی او متمرکز بود ولی تمامی تیم فوق‌العاده هستند. مودریچ، کروس از لحاظ تکنیکی سطح بالایی دارند و می‌توانند پاس های کوتاه و بلند خوبی بدهند. همچنین من از زمان حضور سرجیو راموس در سویا، طرفدار او بودم. او از آنجا شروع کرد و حالا به جایی رسیده که بیش از 100 بازی ملی برای اسپانیا دارد. این دستاورد بزرگی است و او بازیکنی سریع و قدرتمند است و شخصیت جذابی دارد. خیلی او را دوست دارم.\"

راجرز همچنین در مورد تیم رئال و سرمربی اش، کارلو آنچلوتی، گفت:\"  آنها مثل همیشه، تیم قدرتمندی هستند. همه چیز دارند، تجربه ، بازیکنان بزرگ، سرعت، تکنیک و... تیم فوق‌العاده ای هستند و سرمربی بزرگی مثل آنچلوتی دارند که مرد خوبی است و شخصیت خوبی دارد. همچنین آنها قهرمان چمپیونزلیگ هستند و می‌خواهند از عنوان خود دفاع کنند.\"


     
آی اسپورت
2014-10-20 14:15:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر