فهرست
هم پست ماهینی در تراکتور: از بازیکنان جدید استقبال می کنیم
هم پست ماهینی در تراکتور: از بازیکنان جدید استقبال می کنیم

هم پست ماهینی در تراکتور: از بازیکنان جدید استقبال می کنیم

آی اسپورت- به نظر می رسد پروژه انتقال ماهینی به تراکتور را تقریبا باید تمام شده تلقی کرد. تراکتوری ها در پست ماهینی، محمد ایرانپوریان را در اختیار دارند. این بازیکن در ارتباط با حرف و حدیث های مربوط به حضور ماهینی در این تیم با ورزش سه گفتگو کرده است. 


جام حذفی را جدی گرفته ایم

بازی جام حذفی برای آمادگی خیلی خوب بود. چند بازیکن اصلی مان در این بازی استراحت کردند اما بچه های دیگر این بازی را جدی گرفتند. این تیم در لیگ دو حضور دارد اما جلوی ما خیلی خوب بازی کردند و انگیزه داشتند. بازی های جام حذفی قابل پیش بینی نیست و همه دیدند این تیم ها جلوی پرسپولیس و استقلال خوب بازی کردند و جلوی تراکتور هم به خاطر اینکه تیم بزرگی است با انگیزه و جنگنده به میدان می روند. نباید این تیم ها دست کم گرفت. ما روی این بازی ها برای گرفتن جام حساب باز کردیم.

باید مراقب دقیقی باشیم

بازی با پیکان هم خیلی سخت است چون جدا از نتایج خوبی که نگرفته بازی های خوبی انجام داده است. محمد نصرتی و سعید دقیقی از فوتبالیست های خوب هستند که طبیعی است جلوی تراکتور انگیزه بالایی داشته باشند. ما برای این بازی با آمادگی کامل بازی می کنیم و باید اختلاف امتیازی مان در صدر جدول را بالا ببریم. ما باید در این بازی مواظب سعید باشیم چون او مهاجم خطرناکی است و جلوی ما هم به خاطر انگیزه اش خطرناک تر ظاهر می شود.

از بازیکنان جدید استقبال می کنیم

من از بازیکن خاصی اسم نمی آورم اما هر بازیکنی به تراکتور بیاید مورد استقبال قرار می گیرد. حضور این بازیکنان قوی می‌تواند به تراکتور کمک کند. چون ما باید در 3 جام بجنگیم باید تیم قدرتمندی داشته باشیم. ما در تراکتور در جهت موفقیت تیم با هم رقابت می کنیم. به هر حال تراکتور تیم بزرگی است و خیلی از بازیکنان دوست دارند به این تیم بیایند چون هواداران پرشوری دارند. ما افتخار می کنیم این بازیکنان به تراکتور بیایند و در نهایت هم کادر فنی تشخیص می دهد چه بازیکنی بازی کند.
     
آی اسپورت
2014-10-20 14:38:35
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر