فهرست
درخشان: از تصمیم راه ندادن دوربین ها حمایت می کنم/ خرید مسلمان و حدادی فر؟ دروغ است!
درخشان: از تصمیم راه ندادن دوربین ها حمایت می کنم/ خرید مسلمان و حدادی فر؟ دروغ است!

درخشان: از تصمیم راه ندادن دوربین ها حمایت می کنم/ خرید مسلمان و حدادی فر؟ دروغ است!

آی اسپورت- کنفراس مطبوعاتی حمید درخشان امروز بدون حضور دوربین های تلویزیونی برگزار شد. سرمربی سرخ ها در کنار حمایت از این تصمیم، در مورد اوضاع این روزهای تیمش با رسانه ها گفتکو کرد. 

از تحریم دوربین ها حمایت می کنم

از تصمیم فدراسیون فوتبال برای راه ندادن دوربین‌ها به استادیوم حمایت می‌کنم چرا که آنها به دنبال گرفتن حق فوتبال هستند.

رقیب خوب با مربی خوب

سایپا تیم خوب و جوانی است که نسبتا نتایج خوبی گرفته و ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا بازی خوبی ارائه دهیم اما مشکلی که در این باره وجود دارد این است که این مشکل حل کردنش هم سخت است. سایپا مربی خوبی دارد و ما به نقاط ضعف و قوت آنها آگاه هستیم و سعی می‌کنیم از نقاط ضعف‌شان استفاده کنیم.

8 بازیکن را نداریم

این روزها برای ما خیلی سخت است زیرا از فهرست 18 نفره تیم ما 8 نفره مصدوم و محروم هستند که دو مصدوم هم امروز به جمع ما اضافه شد. محمد نوری به دلیل مشکل آپاندیس و شکم و هادی نوروزی به دلیل کشیدگی همراه ما نیستند و رضا حقیقی هم سه اخطاره است. اینها را به همراه بازیکنانی مثل ماهینی، مهدی دغاغله و نوروزی را هم نداریم. کار ما یک مقدار سخت شده و دست‌مان خالی است و این اذیت‌مان می‌کند.hمیدوارم جوانانی که به جای آنها بازی می‌کنند بتوانند به خوبی جای این عزیزان را در میدان پر کنند.

اسپانسر

امیدوارم هر چه زودتر این بحث حل شود و ما بتوانیم کارمان را به خوبی ادامه دهیم. در دنیای امروز فوتبال بحث اسپانسر مهم است.مشکلات درباره بحث‌های مالی زیاد است اما تا این لحظه تلاش سیاسی و سایر اعضای هیأت مدیره مشکلات حل شده و امیدوارم در ادامه راه هم مشکلی پیش نیاید. البته این بد است که در فوتبال ما از این دست اتفاقات رخ دهد اما ما همه ذهن‌مان را متمرکز بر مسائل فنی کردیم اما می‌بینید هیچ جای دنیا چنین اتفاقی نمی‌افتد و این مشکلات همیشه در فوتبال ما هست.

48 ساعت پشت درب های بسته

از روزی که من به پرسپولیس آمدم در تمرین به روی خبرنگاران و هواداران باز بود و فقط 48 ساعت قبل از مصاحبه چون کار تاکتیکی می‌کنیم آن را پشت درهای بسته انجام می‌دهیم. این حق طبیعی ماست. اگر من مسئول هستم تمام هفته در درفشی فر باز است و فقط 48 ساعت قبل از بازی تمرین پشت درب بسته انجام می شود.

مسلمان و حدادی فر را نمی خواهم

من چه زمانی گفته‌ام قاسم حدادی فر و محسن مسلمان را می‌خواهم؟ این خبر دروغی است و دور از شخصیت پرسپولیس است که ما در جریان مسابقات با بازیکنی مذاکره کنیم. هر اتفاقی قرار است بیفتد در نیم فصل می‌افتد. به گل‌محمدی هم بگویید که نه من این کار را کرده‌ام و نه باشگاه و این خبر کذب است.

حق طبیعی فوتبال را بدهند

حق طبیعی فوتبال این مملکت است. باید برای درآمدزایی تلویزیون به فوتبال پول بدهد. مگر تلویزیون آگهی تبلیغاتی را مجانی پخش می‌کند؟ دوساعت برنامه‌شان را با فوتبال پر می‌کنند پس بحث درآمدزایی تیم‌ها هم مهم است و باید حق پخش پرداخت شود. این چالش انجام می‌شود تا آنها پول فوتبال را ندهند.

دوربین باید در یک روز خاص به تمرین بیاید

بحث ورود خبرنگاران با دوربین فقط باید به یک روز خاص اختصاص یابد. اینکه هر خبرنگاری هر روز که می‌خواهد با دوربین سر تمرین بیاید و بخواهد گزارش بگیرد تمرکز ما را به هم می‌زند و ما هم نمی‌توانیم سرویس خوبی به او بدهیم که آنها هر دقیقه و هر ساعت بخواهند گزارش بگیرند. ما عکاس هم داریم و می‌توانیم عکس‌ها را تامین کنیم. دوربین‌ها هم هروقت خواسته‌اند به تمرینات بیایند باید در یک روز خاص این کار انجام شود.

     
آی اسپورت
2014-10-20 15:38:22
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر