فهرست
دیگو کاستا بازی چلسی‌ـ‌ماریبور را از دست داد
دیگو کاستا بازی چلسی‌ـ‌ماریبور را از دست داد

دیگو کاستا بازی چلسی‌ـ‌ماریبور را از دست داد

آی اسپورت- دیگو کاستا روز شنبه در پیروزی 1-2 چلسی برابر کریستال پالاس برای اولین بار در یک بازی لیگ برتر غایب بود. او پیش از آن در وقفه‌ی بازی‌های ملی دو بار برای اسپانیای بیسنته دل‌بوسکه به میدان رفت و با وجود گلزنی در دیدار برابر لوکزامبورگ، درباره‌ی آمادگی او تردیدهایی بروز کرد. حال ژوزه مورینیو سرمربی چلسی امروز اعلام کرد که این بازیکن در دیدار فردای تیمش در برابر ماریبو در لیگ قهرمانان غایب خواهد بود.

 

«این همان مشکلی‌ست که دیگو کاستا این مدت داشته. تقریباً یک مصدومیت است. او تمرین نمی‌کند، زیرا در شرایطی نیست که بتواند این کار را انجام بدهد. او فردا نمی‌تواند بازی کند. باید ببینیم آخر هفته [برابر منچستر یونایتد] چه پیش می‌آید، اما فعلاً فردا مهم است، و او فردا نمی‌تواند بازی کند.»

 

مورینیو که برای بازی فردا در گروه G جان اوبی میکل، رامیرز و آندره شورله را هم در اختیار ندارد، از بابت مصدومیت کاستا در بازی‌های اسپانیا ناراحت است. «هیچ قوانین و مقرراتی نیست که از باشگاه‌ها محافظت کند. قضیه فقط به ذهنیت مربیان تیم ملی بستگی دارد. این دیگر دست آن‌ها ست که مراقب بازیکنان باشند یا خودخواهانه عمل کنند.»

 

«من آدمی نیستم که به بازیکنان بگویم [به تیم ملی] نروند. به آن‌ها نمی‌گویم وانمود کنند مشکل دارند. من تحریکشان می‌کنم که بروند، دوست دارم بروند. ما دوست داریم بازیکنان‌مان در رقابت‌های بزرگ بازی کنند، در نتیجه همیشه نسبت به رفتن بازیکنان‌مان مثبت هستیم. اما این آزاردهنده است که بازیکنان را در شرایط خوبی به تیم ملی بدهید و بعد در شرایط بدی تحویل‌شان بگیرید.»

     
آی اسپورت
2014-10-20 16:43:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر