فهرست
ده روسی: رم در لیگ قهرمانان بهتر بازی می‌کند
ده روسی: رم در لیگ قهرمانان بهتر بازی می‌کند

ده روسی: رم در لیگ قهرمانان بهتر بازی می‌کند

آی اسپورت- مردان رودی گارسیا پس از یک برد 1-5 برابر زسکا مسکو و یک تساوی ارزشمند در خانه‌ی منچستر سیتی، در رتبه‌ی دوم جدول گروه E رقابت‌های لیگ قهرمانان قرار دارند. حالا در آستانه‌ی دیدار فرداشب این تیم با بایرن مونیخ، دانیله ده روسی می‌گوید شک ندارد که تیمش به دور بعدی رقابت‌ها راه پیدا خواهد کرد.

 

«یقین دارم که می‌توانیم به دور بعدی برویم. از دیدن بازی خودمان و رویکردی که به دو بازی نخست داشتیم، این اطمینان در من ایجاد شده است. جو لیگ قهرمانان همیشه تن آدم را به لرزه درمی‌آورد، این بزرگترین رقابت موجود است. رم همیشه در لیگ قهرمانان فوتبال خوبی بازی کرده، بعضاً بهتر از فوتبالی که در سری آ به نمایش می‌گذاشته.»

 

«خواست ما از زمان آخرین دیدارمان با بایرن تغییر کرده و این به عملکرد فصل گذشته‌مان برمی‌گردد. اگر ما جوری که می‌توانیم بازی کنیم، کاری خواهیم کرد که هوادارانمان احساس غرور کنند. دنبال این نیستیم که یک تساوی از این بازی بگیریم. ما در بهترین فرم خودمان هستیم و لبخند به لب بازی می‌کنیم. چند بازیکن باتجربه داریم و می‌رویم که ببریم.»

 

آخرین باری که دو تیم در استادیوم الیمپیکو در برابر هم صف‌آرایی کردند در نوامبر 2010 بوده و به برتری 2-3 تیم رم انجامیده است.

     
آی اسپورت
2014-10-20 18:13:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر