فهرست
گارسیا: گواردیولا نشان داد که موفقیت بارسا فقط به خاطر بازیکنان نبوده است
گارسیا: گواردیولا نشان داد که موفقیت بارسا فقط به خاطر بازیکنان نبوده است

گارسیا: گواردیولا نشان داد که موفقیت بارسا فقط به خاطر بازیکنان نبوده است

آی اسپورت- پپ گواردیولا در زمان حضور در بارسلونا افتخارات فراوانی را به‌دست آورد و حالا رودی گارسیا سرمربی تیم رم، در آستانه‌ی دیدار فرداشب تیمش با بایرن مونیخِ گواردیولا اظهار می‌کند که این مربی اسپانیایی نقش عمده‌ای در موفقیت‌های بارسلونا داشته است.

 

«گواردیولا یکی از بهترین‌ها ست، او با پیوست به باشگاهی که سال قبلش همه‌چیز را برده بود تصمیم بسیار سختی گرفت. او نشان داده که موفقیت بارسلونا تنها منوط به بازیکنان نبوده، بلکه مربی هم در آن‌ها دست داشته است.» او همچنین درباره‌ی دیدار تیمش با بایرن می‌گوید: «ما می‌دانیم که در این رقابت‌ها غریبه ایم. ما دو مسابقه‌ی خوب داشته‌ایم اما حالا باید به نمایش خوبمان در لیگ قهرمانان ادامه بدهیم. انتظار دارم فردا در المپیکو جای سوزن انداختن نباشد.»

 

«باید فردا از زمان‌هایی که بازی دست ما ست بهترین استفاده را ببریم. نیاز داریم که باهوش بازی کنیم، رویکرد درست است که تفاوت ایجاد می‌کند. هر کاری بتوانیم می‌کنیم تا کار را برای بایرن سخت کنیم و در نهایت امتیاز بگیریم. بازی‌های زیادی از بایرن تماشا کرده‌ام. خوش‌شانس ام که بازیکنان باهوشی در اختیار دارم که می‌توانند با بازی ما تطبیق پیدا کنند.»

 

«ما همیشه به حریفانمان احترام می‌گذاریم، اما از کسی نمی‌ترسیم. اشتهای زیادی داریم و مشتاق ایم تا نمایش خوبی داشته باشیم. تنها یک هدف داریم. می‌خواهیم ثابت کنیم کسانی که پس از تساوی نوشتند ما از مسیر خارج شده‌ایم در اشتباه هستند.»

     
آی اسپورت
2014-10-20 20:11:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر