فهرست
پودولسکی: بعد از خنک شدن آتش جهنم به تاتنهام خواهم رفت
پودولسکی: بعد از خنک شدن آتش جهنم به تاتنهام خواهم رفت

پودولسکی: بعد از خنک شدن آتش جهنم به تاتنهام خواهم رفت

آی اسپورت- لوکاس پودولسکی در این فصل تنها در یک دیدار از ابتدا برای آرسنال به میدان رفته و انتظار می‌رود تا در پنجره‌ی نقل و انتقالات ژانویه به فکر جدایی از این تیم باشد. او پیشتر هم از این‌که در آرسنال به او بازی نمی‌رسد ابراز نارضایتی کرده بود. اما وقتی در حساب توییتر BBC Sport شایعه‌ی انتقال 10 میلیون پوندی (12 میلیون یورویی) او به تاتنهام رقیب شمال لندنی آرسنال در ژانویه منتشر شد، این بازیکن آلمانی پاسخ صریحی داد.

 

او در حساب توییتر خود نوشته است: «آتش جهنم سرد خواهد شد پیش از آن‌که این انتقال صورت بگیرد.» این عبارت کنایی در زبان انگلیسی در مورد کاری که هرگز اتفاق نخواهد افتاد به کار می‌رود. او پیام توییتری خود را با عباراتی مثل «ارتش سرخ»، «آرسنال»، «توپچی همیشگی» و «هرگز به باشگاهت خیانت نکن» تگ زده است.

 \"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/f0b8c2e0dd1.jpg\"


در طول تاریخ تنها پنج بازیکن مستقیماً از آرسنال به تاتنهام رفته‌اند، که ویلیام گالاس آخرین نمونه‌ی آن‌ها در تابستان 2010 از ورزشگاه امارات به مقصد وایت‌هارت‌لین نقل عزیمت کرده است. اما بحث‌برانگیزترین انتقال بین دو باشگاه در زمانی اتفاق افتاد که سول کمپبل در تابستان 2001 به آرسنال پیوست و هواداران تاتنهام پس از آن به او لقب «یهودا» دادند.

     
آی اسپورت
2014-10-20 20:47:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر