فهرست
منصوریان و تکرار خریدهای ناموفق
منصوریان و تکرار خریدهای ناموفق

منصوریان و تکرار خریدهای ناموفق

آی‌اسپورت- با پایان نیم فصل و انتشار لیست خروجی استقلال مشخص شد بازیکنانی که با هیاهوی فراوان در ابتدای فصل همراه با علیرضا منصوریان به استقلال آمده بودند دیگر جایی در تیم او نخواهند داشت. بختیار رحمانی، فرشید باقری و آرش افشین، از بازیکنانی هستند که قرار بود استقلال منصوریان را برای هواداران به یکی از جذاب ترین استقلال های سال های اخیر تبدیل کنند اما حالا در لیست فروش آبی‌ها قرار گرفته‌اند. استقلال بعد از یک نیم فصل پرنوسان و ارائه نمایش‌های نه‌چندان دلپذیر، به گفته منصوریان برای نیم فصل دوم با تغییراتی اساسی روبه‌رو خواهد شد. اما این اولین بار نیست که منصوریان بعد از تنها یک نیم فصل ستاره‌های تازه خریداری شده را از تیمش جدا می‌کند. او پیش از شروع لیگ پانزدهم هم ستاره‌هایی مانند جلال حسینی، پیام صادقیان، آلویس نانگ، کارلوس سانتوس و مهدی مومنی را برای تقویت تیمش به نفت برده بود. اما با شروع نیم فصل دوم از جمع این بازیکنان فقط جلال حسینی در نفت تهران باقی مانده بود. امسال هم او همین شرایط را در استقلال دارد. ستاره‌هایی که اشتباهی به استقلال آمدند و تنها یک نیم فصل نیاز بود تا به نقطه صفر فوتبالی برگردند. بازیکنانی که شاید اگر به استقلال منصوریان نمی‌آمدند، هنوز جزو ستاره‌های لیگ بودند.

۴ ۳  
آی اسپورت
2016-12-29 22:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
یاشار تبریزلی
پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۰۵
بابا این کیسه به ذلت و خفت افتاده داش علی منصوریان رسوای عالم شده آدم دستو پا شکسته که انقدر زدن نداره باید ترحم داشته باشیم اینا خودشون به اندازه کافی ذلیل شدند ما که نباید مرتب بزنیم تو سرشون بیچاره های درمونده از پا در اومدند له شدند به فلاکتو بدبختی و خاری افتادند
بعد ما به جای اینکه دستشونو بگیریم بهشون صدقه بدیم میایم نقدشون میکنیم
پس مسلمونی کجاست؟؟؟؟
سرور لنگ
پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۰۵
آرش افشین که توی ملوان مصدوم بود ؛ بختیار هم یادمه با قلعه نوعی و هوادارای تراکتور سر خوب بازی نکردنش دعوا بود ( داشت مفتی بازی می کرد . یه مدت می گفتن قراره بفرستنش پادگان )؛ فرشید باقری رو هم که کسی اصلا نمی شناختش . همچین میگی قرار بود جذاب ترین بشن که انگار بازیکنای فیکس تیم ملی با 50 بازی ملی رو گرفتن .
میلاد
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۳۵
دلیلش ضعف در بحث فنی هستش.منصوریان دنبال یکی میگرده براش تو زمین جادو کنه!خودش از نظر فنی سطحش پایینه و خودشم اینو میدونه برای همین دستیاراش باید از خودش پایین تر باشن و این به تیم لطمه میزنه.وقتی کادر ضعیف باشه باعث میشه کلی بازیکن بخری و باشگاه رو تحت فشار مالی بذاری ولی بعد از نیم فصل بفهمی خریدت اشتباه بوده و دوباره باشگاه رو تحت فشار میذاری تا بازیکن جدید بخره.منصوریان حتی تو خرید بازیکن هم احساسی رفتار میکنه.هر بازیکنی که تو لیست پرسپولیس بود اونم میرفت دنبالش و فکرمیکرد اینطوری میتونه پرسپولیس رو ضعیف کنه ولی دریغ،چون برانکو از اون مربیاس که قدرت اینو داره یه بازیکن متوسط رو به ستاره تبدیل کنه مثله مسلمان،طارمی،عالیشاه،احمدزاده،انصاری.دقیقا منصوریان برعکس هستش،اون ستاره ها رو به بازیکن معمولی تبدیل میکنه مثل غفوری(که تا قبل از اومدن به استقلال همیشه به تیم ملی دعوت میشد)مثل بختیار،کاوه،خسرو حیدری و..... دلیلش هم اینه که بازی گرفتن رو بلد نیست.مربی که مدرک مربیگری نداره معلومه سواد مربیگری نداره.وقتی نه از نظر تجربی و نه از نظر تئوری چیزی بلد نباشی معلومه نتیجه نمیگیری.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر