فهرست
رضایت کتبی ریزه اسپور به پرسپولیس؛ فردا
رضایت کتبی ریزه اسپور به پرسپولیس؛ فردا

رضایت کتبی ریزه اسپور به پرسپولیس؛ فردا

آی‌ اسپورت – حمیدرضا گرشاسبی، سرپرست باشگاه پرسپولیس که برای حل مشکل شکایت باشگاه ریزه اسپور از مهدی طارمی و پرسپولیس به ترکیه رفته بود می‌گوید خبرهای خوبی برای هواداران پرسپولیس دارد. او مدعی است توافق مهم و بزرگی را با باشگاه ترکیه‌ای انجام داده و به زودی جزئیات بیشتری از این ماجرا را اعلام خواهد کرد:

-با توجه به محرومیت‌های بسیار سنگینی که متأسفانه گریبانگیر باشگاه پرسپولیس شد و در لحظات حساس بازی‌های ما در جام باشگاه‌های آسیا، آسیب سنگینی را به پیکره باشگاه وارد کرد، به اعتقاد من این تصمیم گیری مقداری عجولانه بود و محرومیت‌ها بسیار سنگین و یک‌طرفه اعمال شد. متأسفانه پیگیری‌های ما به آن شکلی که مدنظرمان بود به نتیجه نرسید.

-ما با خودمان فکر کردیم که پیگیری‌های قضایی جای خود، اما بهترین روش این است که مسائل را دوستانه و با تبادل نظر برطرف کنیم. در سفری که اردوغان، رئیس جمهور ترکیه به ایران داشت، دکتر سلطانی‌فر با وی صحبت کرد که وضعیت بغرنجی که بین دو باشگاه به وجود آمده، برطرف شود. به همین ترتیب قرار گذاشتیم که پیگیر مسائل ریزه اسپور شویم.

-از زمانی که بنده به عنوان سرپرست باشگاه منصوب شدم، پیگیر این موضوع بودم. با انجام هماهنگی‌های لازم، سفری به ترکیه ترتیب دادیم. خوشبختانه این شانس پرسپولیس و ما بود که سفرم مصادف با سفر رئیس جمهور به ترکیه شد. از وزارت امور خارجه، سفیرمان در ترکیه، واعظی، رئیس تشریفات رئیس جمهور و دکتر سلطانی‌فر به خاطر همکاری که در رسیدگی به این مسائل داشتند، تشکر کنم. طی نشست چهار روزه‌ای که داشتیم، به جمع بندی بسیار خوبی رسیدیم و در نهایت رضایت این باشگاه را گرفتیم و ان‌شاءالله فردا (دوشنبه)‌ این رضایت به صورت کتبی به دستمان خواهد رسید. فیفا هم با استناد به شکایت ریزه اسپور و شکایت ما پرونده را بررسی کرده و فعلاً حکم به محرومیت ما داده است اما فعلاً دو باشگاهی که با یکدیگر مشکل داشتند به تفاهم رسیده‌اند.

 

90tv

۸ ۴  
آی اسپورت
2017-12-17 13:16:00
نظر دهید

۴ نظر
شاهین
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۳۹
مرسی آقای گرشاسبی
درود خدا بر شما
زنده باد پرسپولیس و پرسپولیسی ها ❤❤
علی زارع
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۳
درود بر تو ای بنده پاک دامن!
امید از تفت
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۰
پولهای وزیر کاره خودشو کرد اینهمه حمایت میشه آخرش تو آسیا آبروریزی و آقای گل درست کردن و در حسرت فینال آسیا!!!
آنتی شومن
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۳۰
به به به جمال وزارت ورزش که تو این مدت تمام فکر و ذکرش شده بود رفع و رجوع گند طارمی.به این میگن عدالت.خخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر