فهرست
گیگز: بازی دی ماریا همه را هیجان زده می کند
گیگز: بازی دی ماریا همه را هیجان زده می کند

گیگز: بازی دی ماریا همه را هیجان زده می کند

آی اسپورت- رایان گیگز اعتقاد دارد که آنخل دی ماریا بهترین خرید تابستان شیاطین سرخ بوده و به کمک او خواهند توانست که این فصل در بالای جدول جای بگیرند. یونایتد که می خواهد خیلی زود به لیگ قهرمانان اروپا بازگردد این فصل 170 میلیون یورو هزینه کرد. آنها آنخل دی ماریا، رادامل فالکائو، آندر هررا، لوک شا، دیلی بلیند و مارکوس روخو را به خدمت گرفتند. رایان گیگز می گوید که خط حمله حال حاضر منچستر یونایتد او را به یاد دوران بازیگری خودش می اندازد اما مطمئنا موثرترین عضو این خط حمله از نظر او آنخل دی ماریاست.

گیگز به سایت رسمی لیگ برتر گفت:\" برای یک بال خیلی فوق العاده است که فن پرسی، فالکائو و رونی را در جلو دروازه حریف ببیند. بازی دی ماریا شما را هیجان زده می کند. او بازیکنی است که همه برای دیدن بازی اش پول می دهند و به ورزشگاه می آیند. زیرا او خیلی سریع خودش را از یک محوطه جریمه به محوطه جریمه دیگر می رساند، دریبل زن است، گل سازی می کند، گل می زند و همیشه پر تلاش است.\"

یونایتد که شروع خوبی را در این فصل نداشت، حالا اوضاع بهتری دارد و در رده ششم قرار گرفته است اما گیگز معتقد است که آنها می توانند این فصل در چهار جایگاه اول قرار بگیرند.

او در ادامه گفت:\" ما بازی های مهمی در پیش داریم. چلسی، سیتی و آرسنال. ما باید در فرم خوبی باشیم چرا که چلسی و منچستر سیتی رقابت سختی را با هم آغاز کرده اند. ولی فکر می کنم که ما شرایط خوبی داریم. خریدهای جدید ما به خوبی با تیم هماهنگ شده اند و در شرایط خوبی هستند.\"

گیگز که چند هفته آخر فصل پیش سکان هدایت منچستر یونایتد را در اختیار داشت، به عنوان دستیار فن خال در کادر مربی گری این تیم باقی ماند. او اعتقاد دارد که فن خال مربی کاملا مناسبی برای شیاطین سرخ است:\" این یک چالش بزرگ است. در طول هفته باید کارهای زیادی انجام دهی تا تیم را به خوبی برای بازی بعدی آماده کنی. من در کنار یک سرمربی بزرگ هر روز در حال یادگیری چیزهای جدید هستم.\"

     
آی اسپورت
2014-10-20 23:31:44
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر