فهرست
لوییس انریکه: مسی از من نافرمانی نکرد
لوییس انریکه: مسی از من نافرمانی نکرد

لوییس انریکه: مسی از من نافرمانی نکرد

در بازی دو تیم بارسلونا و ایبار در نیوکمپ که به برتری 0-3 بارسا انجامید، در یک صحنه به نظر رسید سرمربی آبی‌اناری‌ها به لیونل مسی زننده‌ی گل سوم تیمش اشاره می‌کند که قصد دارد او را از زمین بیرون بکشد، اما این بازیکن آرژانتینی ـ که تنها به دو گل دیگر برای شکستن رکورد برترین گلزن تاریخ لالیگا نیاز دارد ـ اشاره‌ی سرمربی تیم را نادیده می‌گیرد و سرانجام نیمار به جای او تعویض می‌شود. حالا لوییس انریکه در آستانه‌ی بازی تیمش در لیگ قهرمانان برابر آژاکس از ورود به این بحث امتناع می‌کند.

 

«من واقعاً نمی‌خواهم وارد این جور بحث‌ها بشوم. وقتی ما راجع به تعویض‌ها صحبت می‌کنیم باید نگران خیلی چیزها باشیم، چه کسی کارت زرد گرفته، کی مصدوم شده و از این دست. گاهی هم من اشتباه می‌کنم. من نمی‌خواهم وارد این بحث بشوم که شما این تعویض را چه‌طور تفسیر کرده‌اید.»

 

«ما قبل از این که تعویض کنیم دوست داریم از بازیکنان بپرسیم چه احساسی دارند، آیا ضربه خورده‌اند، آیا مشکل دارند، بعد بسته به چیزی که آن‌ها به ما می‌گویند تصمیم می‌گیریم. به‌خصوص وقتی آخرین تعویض باشد، چون این دیگر آخرین امکانی‌ست که داریم. فکر می‌کنم مردم چیزی که اتفاق افتاده را همان جور تفسیر می‌کنند که می‌خواهند. اما از دید من، تصمیم‌گیری به اطمینانی که به بازیکنان دارم، چیزی که در زمین می‌بینم و چیزی که بازیکنان به من می‌گویند بستگی دارد. تغییرش هم نمی‌دهم، در دورانی که مربی بارسا باشم هم به همین شیوه عمل خواهم کرد.»

     
آی اسپورت
2014-10-20 23:41:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر