فهرست
گواردیولا: توتی یک پدیده است
گواردیولا: توتی یک پدیده است

گواردیولا: توتی یک پدیده است

آی اسپورت- پپ گواردیولا گفت که نمی تواند باور کند که توتی هنوز در این سطح بالا فوتبال بازی می کند. این سرمربی اسپانیایی در سال 2002 به رم پیوست. اما در ابتدای بازی اش در این تیم چیزی بیشتر از نیمکت نشینی نصیبش نشده بود. اما توتی که 38 ساله شده است هنوز برای تیمش بازی می کند و در بازی قبلی رم در لیگ قهرمانان گل تساوی تیمش را به ثمر رساند و تبدیل به مسن ترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا شد. حالا که گواردیولا به عنوان سرمربی تیم رقیب به رم بازگشته است زبان به تمجید از هم تیمی سابقش گشود.

 سرمربی بایرن گفت:\" خوب است که به اینجا بازگشته ام. من فقط 6 ماه اینجا در رم بودم. زمان کوتاه اما فوق العاده ای بود. البته وقتی در رم بودم من روی نیمکت می نشستم و توتی داخل زمین بود. هنوز هم اوضاع به همین شکل است. هر کسی که تا 38 سالگی فوتبال بازی کند عشق زیادی به این ورزش دارد. این مسئله خارق العاده است. به صورت طبیعی هر بازیکنی در 38 سالگی به اندازه کافی پول درآورده است و کنار می رود. اما توتی هنوز بازی می کند زیرا عاشق این بازی است.\"

سرمربی سابق بارسلونا به خوبی از قدرت رم خبر دارد اما فکر می کند که تیمش در حال حاضر از پارسال در همین مقطع خیلی بهتر است. او در این باره گفت:\" ما بخت خوبی در اینجا داریم. اگر هر دو بازیمان در برابر رم را ببریم به مرحله بعد صعود می کنیم. ولی اگر خوب بازی کنیم پیروز نخواهیم شد. رم تیم خوبی است و بازیکنان سریع زیادی دارد. ولی در حال حاضر ما تیم بهتری از پارسال در همین مقطع داریم.\"

بایرن با شش امتیاز از دو بازی دو امتیاز بالاتر از رو در صدر جدول قرار دارد.

     
آی اسپورت
2014-10-21 00:15:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر