فهرست
وست برومویچ 2-2 منچستر یونایتد : یک امتیاز سخت برای شیاطین سرخ
وست برومویچ 2-2 منچستر یونایتد : یک امتیاز سخت برای شیاطین سرخ

وست برومویچ 2-2 منچستر یونایتد : یک امتیاز سخت برای شیاطین سرخ

آی اسپورت- در آخرین دیدار هفته هشتم لیگ جزیره منچستر یونایتد در زمین وست برومویچ آلبیون به مصاف این تیم رفته بود. منچستر یونایتد برای بازگشت سریع به لیگ قهرمانان در این فصل 170 میلیون یورو هزینه کرده است. اما آنها فصل را خوب آغاز نکردند. از هفته چهارم و دیدار خانگی شان با کوئینز پارک رنکرز آنها روند بهتری پیدا کردند. شیاطین سرخ از 4 بازی اخیرشان سه تا را برده بودند و می خواستند تا با یک پیروزی دیگر بالاتر از رقیب دیرینه شان لیورپول هفته هشتم را به پایان برسانند. از سوی دیگر وست بروم با وجود اینکه هفته پیش به لیورپول باخته بود اما دو بازی قبلش در لیگ جزیره را برده بود و توانسته بود کمی خودش را در جدول بالا بکشد. آنها می خواستند که روند خوبشان را حفظ کرده و در این دیدار امتیاز به دست آورند.

فن خال فالکائو را بیرون گذاشته بود و عدنان یانوزای به جای او بازی می کرد. رونی هم که در دیدار قبل با کارت قرمز داور مواجه شده بود در این دیدار حضور نداشت. از سوی دیگر با وجود وضع نه چندان مناسب خط دفاعی شیاطین سرخ، براهینوی جوان که این روزها توجه خیلی از باشگاهها را به خود جلب کرده، خطری جدی به حساب می آمد.

وست بروم بازی را خوب آغاز کرد و در ابتدای بازی به دنبال گل بود. فقط 8 دقیقه از بازی گذشته بود که سیسینیون پاس ویزدوم را به تور دروازه یونایتد دوخت. منچستر بعد از این گل برای رسیدن به گل مساوی تلاش زیادی کرد. اما در خلق موقعیت های جدی ناتوان به نظر می رسید. از سوی دیگر وست بروم با پاس های بلند به گوشه های زمین سعی داشت که ضد حملات سریعی بزند اما فن خال به خوبی با یارگیری من تو من این تاکتیک آنها را خنثی کرده بود. دو تیم نتوانستند در نیمه اول به گل دیگری برسند و بازی 0-1 به پایان رسید.

فن خال نیمه دوم را با یک تغییر آغاز کرد. فلائینی جای هررا را گرفت تا یونایتد در زمین حریف قدرتی تر بازی کند. این تعویض خیلی زود جواب داد. سه دقیقه بعد دی ماریا فلائینی را صاحب توپ کرد و او با یک شوت محکم حساب کار را 1-1 کرد. بعد از این گل منچستر کماکان بازی را در اختیار داشت و به دنبال گل برتری بود. اما در دقیقه 66 برانت یک پاس عمقی زیبا پشت مدافعان منچستر فرستاد و در حالی که رافائل چند متر آفساید را پر کرده بود براهینو فراری سریع کرد و زهر خودش را ریخت. او با یک ضربه بغل پا توپ را از زیر دستان ده خیا وارد دروازه تیم میهمان کرد. فن خال که بازی را از دست رفته می دید در دقیقه 72 فالکائو را به جای ماتا و 4 دقیقه بعد اشلی یانگ را به جای دی ماریا آورد و بیشتر به دنبال فرستادن توپ به میانه دفاع تیم میزبان بود. بلیند مدام پشت محوطه ظاهر می شد تا از توپ های بلوکه شده استفاده کند. منچستر با همین تاکتیک به گل رسید و گل را بلیند زد. با یک توپ از پشت محوطه جریمه. منچستر تلاش زیادی کرد تا به گل برتری دست یابد اما در نهایت بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

منچستر با این یک امتیاز از 8 بازی 12 امتیازی شد و پشت سر لیورپول در رده ششم قرار گرفت. وست برومویچ هم با 9 امتیاز یک پله صعود کرد و در رده 14 ایستاد.

     
آی اسپورت
2014-10-21 00:58:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر