فهرست
کلاسن: مسی هرگز الگوی من نبوده است
کلاسن: مسی هرگز الگوی من نبوده است

کلاسن: مسی هرگز الگوی من نبوده است

آی اسپورت- دز آستانه دیدار سه شنبه شب آژاکس در برابر بارسلونا دیوی کلاسن اعلام کرد که هیچ وقت دوست نداشته شبیه مسی بازی کند و همچنین علاقه ای به تعویض پیراهنش با مسی ندارد. مسی 4 بار توپ طلا را برده و یکی از بهترین های همه دوران هاست. اما هافبک 21 ساله آژاکس گفت که نه مسی بازیکن مورد علاقه اوست و نه هوادار بارسلوناست.

او به خبرنگاران گفت:\" اگر لیونل مسی پیراهن من را نخواهد، من هم پیراهن او را درخواست نخواهم کرد. او فوتبالیست بزرگی است اما هیچ وقت الگوی من نبوده است. بارسلونا هم یکی از باشگاههای مورد علاقه من نیست. آژاکس تیم محبوب شماره یک من است.\"

کلاسن همچنین ادعا کرد که آژاکس برای یک دفاع مطلق و گرفتن یک امتیاز به نیوکمپ نخواهد آمد.

او در این باره گفت:\" ما بازی خودمان را می کنیم. اگر عقب بنشینیم مسی فضای زیادی در اختیار خواهد داشت. فکر نمی کنم که دفاع مطلق در برابر تیمی مثل بارسلونا جواب بدهد. ما می خواهیم که در برابر پرسینگ بارسلونا بایستیم. آنها عادت ندارند که حریفانشان این گونه بازی کنند. شاید با این روش شانسی برای پیروزی در برابر آنها خواهیم داشت. بارسا باشگاه بزرگی است. ولی من فکر می کنم که مبارزه خوبی در زمین خواهیم داشت. شاید بتوانم از این بازی لذت ببرم اما این موضوع بستگی به نتیجه دارد. ما می خواهیم بازی را ببریم.\"

  ۳  
آی اسپورت
2014-10-21 01:30:23
نظر دهید

۳ نظر
نام و نام خانوادگی سیروس شاکری ازبوشهر
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳، ۰۱:۳۹
میره!‏‎ ‎
-
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳، ۰۲:۲۵
اینجاست که شاعر مى فرماید به دررررررررررررررک !
شهین
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳، ۱۲:۳۱
میبخشید شما! جنابعالی رو بحا نمیاریم اول بذار خوب شما رو بشناسن بعد بگو الگوت کیه و چه تیمی رو دوست داری عوضی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر